سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » روزنامه جمهوری اسلامی: صداوسیما با لجاجت همچنان بر طبل دشمنی با آیت‌الله هاشمی می...

روزنامه جمهوری اسلامی: صداوسیما با لجاجت همچنان بر طبل دشمنی با آیت‌الله هاشمی می‌کوبد

چکیده :روزنامه جمهوری اسلامی با اشاره به عملکرد صدا و سیما در برنامه‌هایی که به بهانه ۹ دی پخش می‌شود، به این تفرقه‌اکنی‌ها انتقاد کرده و نوشته است: صدا و سیما این روزها همچنان بر طبل دشمنی خود با آیت‌الله هاشمی رفسنجانی می‌کوبد....


کلمه – گروه خبر: روزنامه جمهوری اسلامی با اشاره به عملکرد صدا و سیما در برنامه‌هایی که به بهانه ۹ دی پخش می‌شود، به این تفرقه‌اکنی‌ها انتقاد کرده و نوشته است: صدا و سیما این روزها همچنان بر طبل دشمنی خود با آیت‌الله هاشمی رفسنجانی می‌کوبد. این رسانه به بهانه سالگرد راهپیمایی ۹دی با پخش فیلم‌های مستند و میزگردهای یک سویه و غیر منصفانه به طرح اتهامات بی‌اساس و ثابت نشده علیه افراد مختلف از جمله آیت‌الله هاشمی رفسنجانی ادامه می‌دهد در هیچکدام از این فیلم‌های سفارشی سخنی از پیش‌بینی‌های دقیق این شخصیت برجسته انقلاب اسلامی از وقایع امروز ایران ارائه نمی‌دهد.

این روزنامه همچنین با تاکید بر اینکه صدا و سیما همچنان با لجاجت حاضر نیست از بصیرت آیت‌الله هاشمی در شناخت درست شرایط کشور و دوستان و دشمنان انقلاب و نیز اشتباهات هولناک کسانی که تا آخر از جریان انحرافی حمایت کردند سخنی به میان آورد، می‌نویسند: کما اینکه این روزها که در شهرهای مختلف، همایش‌ها و مراسمی به مناسبت سالگرد رحلت آیت‌الله هاشمی رفسنجانی برگزار می‌شود، به جای پخش اخبار آنها به تبلیغ علیه این یار دیرین امام می‌پردازد!

به گزارش کلمه، خارج از دید، مستندی که توسط بسیج صداوسیما ساخته و طی شب‌های گذشته پخش می‌شد یکی از مصداق‌های یادداشت جمهوری اسلامی است، که طی این شب‌ها اعتراض‌های زیادی به دلیل تحریف واقعیت و کذب‌گویی‌اش را در شبکه‌های اجتماعی ایجاد کرد.

شب گذشته امتداد خبر داد که پخش مستند یکسویه و اختلاف برانگیز خارج از دید پس از ۴ قسمت از شبکه ۳ متوقف و از کنداکتور پخش این شبکه حذف شد.

مهدی نقویان کارگردان این مجموعه پیشتر در مصاحبه با روزنامه جوان اعلام کرده بود که این مجموعه ۱۰ تا ۱۲ قسمت دارد و قسمت‌های آخر آن در حال تدوین است. کانال اطلاع‌رسانی این مجموعه در خبری اعلام کرده است که برنامه پخش این مستند متعاقبا اعلام می‌شود.


دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.