شما در حال بازدید از صفحه ساده شده سایت کلمه می باشید. برای دیدن نسخه اصلی اینجا را کلیک کنید.

» به گزارش پزشکان، رضاشهابی به دلیل بیماری‌هایش، تحمل زندان را ندارد

شنبه, ۱۱ آذر, ۱۳۹۶

چکیده : کارگر زندانی رضا شهابی امروز یازده آذر به دلیل سردردهای مداوم و بی حسی پاهایش با دستبند از زندان رجایی شهر به بیمارستان امام خمینی آورده شد. به گزارش سندیکای کارگران شرکت واحد اتوبوس‌رانی تهران، پس از معاینه و بررسی نتیجه سی تی اسکن و ام آر آی، پزشک متخصص مغز و اعصاب تشخیص داد؛ […]


کارگر زندانی رضا شهابی امروز یازده آذر به دلیل سردردهای مداوم و بی حسی پاهایش با دستبند از زندان رجایی شهر به بیمارستان امام خمینی آورده شد.

به گزارش سندیکای کارگران شرکت واحد اتوبوس‌رانی تهران، پس از معاینه و بررسی نتیجه سی تی اسکن و ام آر آی، پزشک متخصص مغز و اعصاب تشخیص داد؛ وی توانایی تحمل زندان ندارد.

شهابی علاوه بر بیماری‌های مذکور کلیه‌هایش عفونت کرده و تکرر ادرار شدید دارد. به دلیل اینکه در مراجعه قبلی شهابی به زندان عکسی از وی منتشر شد، امروز ماموران زیادی برای مراقبت از او فرستاده شده بود و حتی یک خودرو سواری که ماموران لباس شخصی در آن بودند خودرو حامل رضا شهابی را اسکرت می کرد و به خانواده و همکاران شهابی اجازه داده نشد به وی نزدیک شوند.

رضا شهابی پس از معاینه دوباره به زندان بازگردانده شد. این عضو هیات مدیره سندیکای کارگران شرکت واحد علی رغم اینکه محکومیت زندان‌اش به پایان رسیده با فشار نهادهای قضایی – امنیتی هیجدهم مرداد ۹۶ به زندان فراخوانده شد و به برای رسیدگی به این بی عدالتی جبور شد پنجاه روز اعتصاب غذا کند که موجب شده بیماری‌هایش تشدید شود.