شما در حال بازدید از صفحه ساده شده سایت کلمه می باشید. برای دیدن نسخه اصلی اینجا را کلیک کنید.

» زمزمه‌های اخراج فائزه هاشمی از دانشگاه آزاد

دوشنبه, ۲۹ آبان, ۱۳۹۶

چکیده : عدم اخراج فائزه هاشمی و عدم عزل رئیس واحد پردیس، دوئل جدی فائزه هاشمی با علی اکبر ولایتی خواهد بود. فائزه در صدد است اثبات کند حتی برخورد با اساتید در دانشگاه آزاد نیز، برخورد‌های احساسی و با افراد بدون پشتوانه است.


یک سایت دلواپسان روز گذشته اقدام به انتشار تصویری از فائزه هاشمی کرده است. این عکس‌ مربوط به دیدار فائزه هاشمی با همبندی سابق خود است که پس از ده سال از زندان آزاد شده است.

به گزارش روزنامه آرمان، در بخشی از این گزارش آمده: «فاطمه هاشمی دختر سرکش و جنجالی آیت‌ا… که چندی پیش با بیان سخنانی در مورد منزل حضرت امام(ره) سعی بر ایجاد شبهه در بین جوانان داشت با اقدامات تحریک برانگیز و متعدد خود از جمله ارتباط با کارمندان متخلف و…» عجیب نیست که مدیران این سایت تشخیص درستی ازتمایز«فاطمه» و «فائزه» ندارند. بنابراین گویی در اتاق تخریب دلواپسان فقط به آنها دیکته می‌شود که چه کنند.

روزنامه آرمان در بخش دیگری از این گزارش نوشته، هدفمند بودن تخریب فائزه هاشمی زمانی بیشتر نمایان شد که “اطلاعات روز” محور گزارش خود را نه دیدار دختر هاشمی با کمال‌آبادی بلکه لزوم اخراج او از دانشگاه آزاد انتخاب کرد و با ادعای نامه علی اکبر ولایتی مبنی بر لزوم اخراج دختر هاشمی از دانشگاه آزاد نوشت: عدم اخراج فائزه هاشمی و عدم عزل رئیس واحد پردیس، دوئل جدی فائزه هاشمی با علی اکبر ولایتی خواهد بود. فائزه در صدد است اثبات کند حتی برخورد با اساتید در دانشگاه آزاد نیز، برخورد‌های احساسی و با افراد بدون پشتوانه است.