سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » آیت‌الله‌العظمی بیات زنجانی با انتشار پیامی درگذشت مرحوم دکتر ابراهیم یزدی را تس...

آیت‌الله‌العظمی بیات زنجانی با انتشار پیامی درگذشت مرحوم دکتر ابراهیم یزدی را تسلیت گفت

چکیده :اینجانب با وجود برخی اختلاف‌نظرهای طبیعی، ایشان را شخصیتی متدین و وفادار به آرمان‌های مردم ایران و همگام با انقلاب اسلامی مردم می‌دانستم که گذشته از تلاش‌های دینی و عقیدتی در داخل و خارج از کشور که اجازه حضرت امام(ره) به ایشان شاهدی بر این ادعاست، تلاش‌های زیادی برای بهبود اوضاع سیاسی و اجتماعی ایران در پیش و پس از انقلاب انجام داد و در این راه رنج‌ها، فشارها و تهمت‌های ناروای زیادی متحمل...


آیت‌الله‌العظمی بیات زنجانی با انتشار پیامی درگذشت مرحوم دکتر ابراهیم یزدی را تسلیت گفتند. به گزارش کلمه در بخشی از این پیام آمده است: مرحوم ابراهیم یزدی یکی از مجاهدان فهیمی است که بر خلاف عالمان بی عمل و عاملان بی نظر، همواره تلاش کرد تا نظر و عمل خود را هماهنگ کند و آنطور که می‌فهمد عمل کند؛ و این سلوکی سخت و پرهزینه در این سالها و روزهاست.

متن این پیام به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

إنا لله و إنا إلیه راجعون

از شنیدن خبر درگذشت مرحوم دکتر ابراهیم یزدی بسیار متأسف شدم.

اینجانب با وجود برخی اختلاف‌نظرهای طبیعی، ایشان را شخصیتی متدین و وفادار به آرمان‌های مردم ایران و همگام با انقلاب اسلامی مردم می‌دانستم که گذشته از تلاش‌های دینی و عقیدتی در داخل و خارج از کشور که اجازه حضرت امام(ره) به ایشان شاهدی بر این ادعاست، تلاش‌های زیادی برای بهبود اوضاع سیاسی و اجتماعی ایران در پیش و پس از انقلاب انجام داد و در این راه رنج‌ها، فشارها و تهمت‌های ناروای زیادی متحمل شد.

مرحوم ابراهیم یزدی یکی از مجاهدان فهیمی است که بر خلاف عالمان بی عمل و عاملان بی نظر، همواره تلاش کرد تا نظر و عمل خود را هماهنگ کند و آنطور که می‌فهمد عمل کند؛ و این سلوکی سخت و پرهزینه در این سالها و روزهاست.

اینجانب ضایعۀ درگذشت ایشان را به خانوادۀ محترم و بازماندگان معزز و مکرمشان تسلیت عرض می‌کنم و از درگاه ربوبی علو درجات توأم با رحمت و مغفرت برای ایشان آرزومندم.

اسدالله بیات زنجانی
قم المقدسه
۶شهریورماه


دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.