سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic

موضع حق

چکیده : وقتی انسان به گذشته نگاه میکند، هر کجا که بر حرف حقی ایستاده احساس آرامش میکند و هر کجا کوتاه آمده است احساس نگرانی ...


مصطفی معین:

«وقتی انسان به گذشته نگاه میکند، هر کجا که بر حرف حقی ایستاده احساس آرامش میکند و هر کجا کوتاه آمده است احساس نگرانی»! (میرحسین موسوی).

این گفته آقای مهندس موسوی در یک دیدار خصوصی به من بود. بعد از پایان دوره نخست وزیری ایشان، در همان ماه‌های اول دولت سازندگی و آغاز مسئولیتم در وزارت فرهنگ و آموزش عالی بود (۱۳۶۸-۷۲) که برای تجدید دیدار و احوالپرسی به دیدارشان رفتم و با هم درباره مسئولیت و مسایل و دشواری های آن صحبت می کردیم.

امروز در سایت ها به نقل از دختران گرامی آقای مهندس آمده بود که او در وضعیت نامناسبی از نظر سلامتی به سر می برند. نوسان فشار خون و درد مزمن کلیه و عدم تعادل در هنگام راه رفتن دارند!؟
از عمق دل نگران شدم و برایشان دعا کردم، البته کار دیگری هم نمی توانستم انجام دهم! بنظرم این بزرگمرد مقاوم بر همان موضعی که حق می داند تا پای جان ایستاده است. امیدوارم که در پناه خدایش سلامت و پایدار باشد انشاالله.

پ.ن:
در این تصویر که مرحوم دکتر تقی ابتکار و دکتر محمد فرهادی نیز مشاهده می شوند ایشان تازه از زیارت خانه خدا ( در دهه ۶۰ ) بازگشته بودند.


دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.