سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » سازماندهی اتاق فکرهای هتاکی علیه دولت!...

سازماندهی اتاق فکرهای هتاکی علیه دولت!

چکیده : تحرکاتی که با بودجه و حمایت باندهای قدرت و با حاشیه امن در جریان است و دادستان در حالی از برخورد با آنها سخن می گوید که تنها در یک نمونه راهپیمایی روز قدس هویت آتش به اختیارهای در صحنه عیان است و از برخورد با آنها خبری نیست و گویای حمایتهای خاص و ویژه اتاق های تحریک و فرمان برای آتش به اختیاری است ...


کلمه- گروه خبر: عبدالرضا هاشم زایی به افشای جزئیاتی از اتاق فکرهای تدارک دیده شده علیه دولت برای سازماندهی های هتاکی پرداخته است.

به گزارش کلمه، این نماینده مجلس از تشکیلات منسجم سازماندهی های هتاکی در برخی از استانها  به‌ویژه در اصفهان، فارس، خراسان‌رضوی و تهران خبر داده است.

پس از شکست چند باره محافظه کاران در انتخابات های سالهای اخیر تحرکات آنها با اردوکشی خیاباتی، هتاکی به شخصیت های نظام و شب نامه نویسی و بیانیه نویسی ها گسترده آغاز شده است.

تحرکاتی که با بودجه و حمایت باندهای قدرت و با حاشیه امن در جریان است و دادستان در حالی از برخورد با آنها سخن می گوید که تنها در یک نمونه راهپیمایی روز قدس هویت آتش به اختیارهای در صحنه عیان است و از برخورد با آنها خبری نیست و گویای حمایتهای خاص و ویژه اتاق های تحریک و فرمان برای آتش به اختیاری است.

با این حال هاشم زایی به شرق گفته است: کمیته ویژه مجلس این‌بار نورافکن را بر پشت پرده و اتاق فکرهای این جریان انداخته و تلاش خواهد کرد پرده از سازماندهی هتاکی اخیر برداشته شود.

او گفته که نفوذی‌هایی که پشت پرده و محافل این‌چنین قرار گرفته‌اند، باید برای افکار عمومی رسوا شوند و خطاب به نیروهای امنیتی نیز تأکید کرده که «شناسایی و پیداکردن سرپل‌ها خیلی کار سختی نیست. اتاق فکر خودسرها باید شناسایی و پیش از انجام هتاکی عملیاتشان خنثی شود.


دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.