شما در حال بازدید از صفحه ساده شده سایت کلمه می باشید. برای دیدن نسخه اصلی اینجا را کلیک کنید.

» گزارش های دروغ به رهبر

پنج شنبه, ۲۸ اردیبهشت, ۱۳۹۶

چکیده : فردای انتخابات، تاریخ مصرف این بولتن‌های میلیونی تمام می‌شود اما نه دروغ‌های این جماعت تمام می‌شود نه قصه‌ی اسلامِ سکس‌زده‌ی آنها.


محمدجواد اکبرین

دو روز است که آقای روحانی و سخنگوی دولت در تلاشند تا مؤدبانه توضیح دهند که اطلاعات دروغ به رهبری چه بر سر او و کشور آورده است؛
ماجرا از ۱۷اردیبهشت آغاز شد که آقای خامنه‌ای با مطرح کردن ناگهانی «سند آموزشی ۲۰۳۰» به کمک کمپین مخالفان روحانی رفت تا پروژه‌ای را کلید بزنند که زحمت طراحی‌اش را برخی خطیبان هیئت‌های بسیجی مانند حسن عباسی و رحیم‌پور ازغدی کشیده‌اند.
دو ماه قبل از سخنرانی آقای خامنه‌ای، رحیم‌پور ازغدی گفته بود «آنها از همجنس‌بازی گفتند و آقایان امضا کردند و می‌گویند الزام‌آور نیست، در رأس این کشورها انگلیس، آمریکا و صهیونیست‌ها هستند».(۲۳اسفندماه ۹۵)
پس از سخنرانی رهبری هم حسن عباسی توضیح داد که: «در حال حاضر در کشورهایی مانند کلمبیا، برزیل، فرانسه، آمریکا شاهد روابط آزاد زن و مرد و فرزندان نامشروع هستیم که حاصل آن اجرای این سند است» و همین حرف‌ها در تیراژ میلیونی در کشور توزیع شد؛ در حالی که داستان از صدر تا ذیل ساختگی و انتخاباتی است.
حتی خبرگزاری سپاه هم بعد از سخنرانی رهبری در بررسی این سند هیچ نکته‌ی قابل استنادی پیدا نکرده و فقط نوشته باید احتیاط کرد! «اگرچه در بندهای مربوط به بخش آموزش و پرورش به مواردی همچون گسترش آموزش پیش از دبستان، آموزش رایگان و دسترسی آموزشی اشاره شده [اما]برخورد با این سند و اسناد مشابه باید محتاطانه و با حداقل خوش‌بینی باشد». (تسنیم/۱۷اردیبهشت۹۶)
حالا امروز آقای نوبخت سخنگوی دولت هم مجبور شد توضیح دهد که: «عده‌ای به رهبری گفته‌اند که دولت، مخفیانه سندی را امضا کرده که در آن خود ارضایی کودکان آمده/وقتی که کلمه سکس می‌آید بعضی‌ها تلقی‌شان چیز دیگری است، این کلمه به معنی جنسیت است/در سند ۲۰۳۰ آمده همه دختران و پسران باید به آموزش رایگان دست داشته باشند. در این سند آمده دختران و پسران باید آموزش پیش دبستانی ببینند این کجایش با برداشت بعضی‌ها که خودارضایی کودکان است مطابقت دارد».(خبرگزاری ایلنا)
می‌ماند اینکه در اسلام با قرائت رهبری «برابری کامل زن و مرد» که در این سند آمده، نتایجی دارد که از تحمل‌شان خارج است. نوبخت توضیح داده که «۲۰۳۰ پیمان‌نامه نیست که ملزم به امضا باشیم؛ یک بیانیه است و الزامی ندارد که کشورها آن امضا کنند از جمله ایران. و اگر کسی مخالف بندهایی باشد طبق مقررات بین‌المللی می‌تواند اعلام کند».
بگذریم! فردای انتخابات، تاریخ مصرف این بولتن‌های میلیونی تمام می‌شود اما نه دروغ‌های این جماعت تمام می‌شود نه قصه‌ی اسلامِ سکس‌زده‌ی آنها.