سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » عارف: ادمین‌های کانال‌های تلگرام نباید بازداشت می‌شدند/ قوه قضاییه این مسایل را ...

عارف: ادمین‌های کانال‌های تلگرام نباید بازداشت می‌شدند/ قوه قضاییه این مسایل را جمع کند

چکیده :عارف در گفت‌وگو با ایلنا با اشاره به بازداشت این افراد در روزها پایانی سال گذشته، گفت این اتفاق «درست نبود و بهتر بود که هرگز این اتفاق‌ها نمی‌افتاد». او اضافه کرد: «شبهه سیاسی بودن درباره این اتفاق برداشت شد؛ چراکه همه این ادمین‌های کانال‌های تلگرامی و فعالان رسانه‌ای از یک جریان سیاسی...


محمدرضا عارف، رییس فراکسیون امید مجلس، با انتقاد از بازداشت مدیران کانال‌های تلگرام نزدیک به اصلاح‌طلبان گفت انتظار از قوه قضاییه این است که «به‌ سرعت این مسایل را جمع و مشکلات را حل کنند».

عارف در گفت‌وگو با ایلنا با اشاره به بازداشت این افراد در روزها پایانی سال گذشته، گفت این اتفاق «درست نبود و بهتر بود که هرگز این اتفاق‌ها نمی‌افتاد». او اضافه کرد: «شبهه سیاسی بودن درباره این اتفاق برداشت شد؛ چراکه همه این ادمین‌های کانال‌های تلگرامی و فعالان رسانه‌ای از یک جریان سیاسی بودند».

رییس فراکسیون امید با اشاره به این‌که «پیگیری امور که وظیفه نمایندگان است»، اضافه کرد: «امیدواریم پیش از آن‌که این بحث از طریق تریبون‌های مجلس مطرح شود که طبیعتا آن‌چنان به حفظ آرامش در شرایط فعلی کمکی نخواهد کرد، ان‌شاالله این مشکلات مرتفع شود».


دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.