سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » ابراز تأسف مهدی کروبی از اعتصاب غذای مهدی خزعلی: فرزندان این کشور برای بدیهی‌ترین ...

ابراز تأسف مهدی کروبی از اعتصاب غذای مهدی خزعلی: فرزندان این کشور برای بدیهی‌ترین حقوق خود راهی جز این نمی‌بینند

چکیده : در آستانه سالگرد انقلابی هستیم که بنا بود استقلال و آزادی را برای همه‌ی آحاد مردم به دور از تبعیض و نابرابری، توأمان به ارمغان آورد اما زیاده‌خواهی اصحاب قدرت و آلوده شدن آنان به زینت‌های زودگذر دنیای فانی، نه تنها انقلابیون و بهترین فرزندان این کشور را در بند کرده بلکه با بی‌تدبیری تمام بستر رنج و گرفتاری برای تمامی مردم فراهم آورده است. می‌دانید و می‌دانیم که آینده این کشور متعلق به ملت بزرگ ایران است. ظلم و ستم رفتنی است، این وعده برگشت‌ناپذیر الهی ست...


حجت‌الاسلام مهدی کروبی باتاکید بر اینکه آینده این کشور متعلق به ملت بزرگ ایران است و ظلم و ستم رفتنی است از مهدی خزعلی خواست که به اعتصاب غذای خود خاتمه دهد.

به گزارش کلمه، مهدی خزعلی هفته گذشته با حکم دادستانی تهران بازداشت و به بند ۳۵۰ اوین منتقل شد. وی در لحظه بازداشت اعلام کرد که از همان لحظه اعتصاب خشک کرده و لب به آب و غذا نخواهد زد.

مهدی کروبی در پیام خود خطاب به مهدی خزعلی خود آورده که: « در آستانه سالگرد انقلابی هستیم که بنا بود استقلال و آزادی را برای همه‌ی آحاد مردم به دور از تبعیض و نابرابری، توأمان به ارمغان آورد اما زیاده‌خواهی اصحاب قدرت و آلوده شدن آنان به زینت‌های زودگذر دنیای فانی، نه تنها انقلابیون و بهترین فرزندان این کشور را در بند کرده بلکه با بی‌تدبیری تمام بستر رنج و گرفتاری برای تمامی مردم فراهم آورده است. می‌دانید و می‌دانیم که آینده این کشور متعلق به ملت بزرگ ایران است. ظلم و ستم رفتنی است، این وعده برگشت‌ناپذیر الهی ست.»

به گزارش سحام، متن کامل این پیام به شرح زیر است:

برادر گرامی آقای دکتر خزعلی
پیام آزادی‌خواهی و حق‌طلبی شما که در این چند سال مصائب متعددی را تحمل کردید، همگان شنیدند. ایستادگی و مقاومتتان در جهت مطالبه حقوق مشروعتان را می‌ستاییم اما نگران وضعیت سلامتی‌تان هستیم.

در ملاقات شب گذشته وقتی عزیز در حصرمان از اعتصاب غذای شما مطلع شدند از اینکه فرزندان این کشور برای بدیهی‌ترین حقوق خود راهی جز توسل به این شیوه را نمی‌بینند اظهار تأسّف بسیار کردند.

در آستانه سالگرد انقلابی هستیم که بنا بود استقلال و آزادی را برای همه‌ی آحاد مردم به دور از تبعیض و نابرابری، توأمان به ارمغان آورد اما زیاده‌خواهی اصحاب قدرت و آلوده شدن آنان به زینت‌های زودگذر دنیای فانی، نه تنها انقلابیون و بهترین فرزندان این کشور را در بند کرده بلکه با بی‌تدبیری تمام بستر رنج و گرفتاری برای تمامی مردم فراهم آورده است. می‌دانید و می‌دانیم که آینده این کشور متعلق به ملت بزرگ ایران است. ظلم و ستم رفتنی است، این وعده برگشت‌ناپذیر الهی ست.

سلامت و تندرستی شما و دیگر آزادی خواهان ازجان‌گذشته را برای ساختن فردایی بهتر، به دور از حب و بغض و کینه و نفرت خواستاریم. با شکستن اعتصاب غذا دوستان و خانواده گرامی‌تان را از این نگرانی خارج سازید.

والسلام
خانواده مهدی کروبی


دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.