سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » خاتمی: فرزندانمان در کن نام ایران را بلندآوازه کرده و جهان را به احترام به ایران وا...
» آزادی خرمشهر عزیز نماد استقامت و پایمردی و ایمان این ملت است

خاتمی: فرزندانمان در کن نام ایران را بلندآوازه کرده و جهان را به احترام به ایران واداشتند

چکیده :سیدمحمد خاتمی در پیامی به مناسبت سالروز آزادی خرمشهر نوشت: امسال شادی یادآوری خاطره شیرین آزادی خرمشهر با خبری مسرت بخش مضاعف شد و فرزندان دیگر این ملت در میدان گشاده هنر و فرهنگ این مرز و بوم به نمایندگی از هنر فاخر و موقر، در جشنواره کن که یکی از جشنواره‌های معتبر جهانی است موفق شدند نام ایران را بلند آوازه کنند و جهان را در برابر جان زیبای این ملت به احترام وادارند....


سیدمحمد خاتمی در پیامی به مناسبت سالروز آزادی خرمشهر نوشت: امسال شادی یادآوری خاطره شیرین آزادی خرمشهر با خبری مسرت بخش مضاعف شد و فرزندان دیگر این ملت در میدان گشاده هنر و فرهنگ این مرز و بوم به نمایندگی از هنر فاخر و موقر، در جشنواره کن که یکی از جشنواره‌های معتبر جهانی است موفق شدند نام ایران را بلند آوازه کنند و جهان را در برابر جان زیبای این ملت به احترام وادارند.

متن این پیام به همراه دستخط رییس دولت اصلاحات که در سایت خاتمی مدیا منتشر شده به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

امروز سوم خرداد است.

آزادی خرمشهر عزیز از چنگ تجاوزگران به آزادی و انقلاب و سربلندی ملت، نماد استقامت و پایمردی و ایمان این ملت شد که همواره آزادی، استقلال و پیشرفت را توأم با حاکمیت ارزش‌های الهی و انسانی پاس داشته است. درود خداوند بر شهیدان و ایثارگرانی که جان و سلامت و راحتی خود را گشاد دستانه در طبق اخلاص نهادند و از انقلاب خود و از شرافت و آزادگی ملت سر افراز دفاع کردند و دشمنان را در رسیدن به اهداف شوم خود ناکام کردند.

و امسال شادی یادآوری خاطره شیرین آزادی خرمشهر با خبری مسرت بخش مضاعف شد و فرزندان دیگر این ملت در میدان گشاده هنر و فرهنگ این مرز و بوم به نمایندگی از هنر فاخر و موقر، در جشنواره کن که یکی از جشنواره‌های معتبر جهانی است موفق شدند نام ایران را بلند آوازه کنند و جهان را در برابر جان زیبای این ملت به احترام وادارند.

ضمن دست مریزاد به آقایان فرهادی و حسینی امیدوارم که همواره شاهد کامروایی‌های بیشتر فرزندان شایسته این ملت در همه عرصه ها باشیم.

سید محمد خاتمی
سوم خرداد ماه ۱۳۹۵


دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.