سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » صندوق سیار دقیقه نود به حصر خانگی رسید: میرحسین و رهنورد رای دادند...

صندوق سیار دقیقه نود به حصر خانگی رسید: میرحسین و رهنورد رای دادند

چکیده :میرحسین و رهنورد از چند روز قبل به مسئولان اعلام کرده بودند که قصد دارند در انتخابات شرکت کنند. اکنون منابع خبری کلمه مطلع شده‌اند که صندوق سیار رای برای دقایقی قفل حصر خانگی را شکست و نخست وزیر دوران دفاع مقدس و دکتر زهرا رهنورد موفق به رای دادن شدند. ...


میرحسین موسوی و زهرا رهنورد در آخرین دقایق مهلت اخذ رای برای انتخابات هفتم اسفند، در دو انتخابات مجلس شورای اسلامی و مجلس خبرگان شرکت کرده‌اند.

به گزارش کلمه، میرحسین و رهنورد از چند روز قبل به مسوولان اعلام کرده بودند که قصد دارند در انتخابات شرکت کنند. اکنون منابع خبری کلمه مطلع شده‌اند که مسئولان برگزاری انتخابات در دقایق آخر رای‌گیری صندوق سیار را به محل حصر بردند و محصورین رای خود را به صندوق انداختند.

صبح امروز یک رسانه نزدیک به نهادهای امنیتی و جریان مدعی اصول در خبری جعلی مدعی شده بود که صندوق سیار رای به حصر خانگی منتقل شده اما میرحسین و رهنورد رای نداده‌اند. پس از آن برخی دیگر از رسانه‌ها مدعی حضور صندوق سیار رای در حصر خانگی و رای محصورین شدند. اما سخنگوی وزارت کشور اعلام کرد تا ساعت ۸ امشب این رای گیری انجام نشده است. طبق اخبار رسیده به کلمه برخی کارشکنی‌ها از سوی هیات نظارت باعث این تاخیر شده است.

در همین حال و پس از پیگیری افکار عمومی و رسانه‌ها در دقایق پایانی مهلت قانونی رای‌گیری صندوق سیار رای برای دقایقی قفل حصر خانگی را شکست و نخست وزیر دوران دفاع مقدس و دکتر زهرا رهنورد موفق به رای دادن شدند.


دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.