سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » جهت اطلاع و پیگیری وزیر کشور/ میرحسین و رهنورد درخواست صندوق سیار کرده‌اند...
» خبرسازی رسانه امنیتی مدعی اصول، دروغ است

جهت اطلاع و پیگیری وزیر کشور/ میرحسین و رهنورد درخواست صندوق سیار کرده‌اند

چکیده :موسوی و رهنورد برای شرکت در انتخابات درخواست صندوق سیار رای کرده اند اما هنوز خبری مبنی بر انتقال صندوق سیار به محل حصر موسوی و رهنورد دریافت نشده است. خبر جعلی یکی از سایتهای منتسب به جریان مدعی اصول درباره شرکت نکردن محصوران کوچه اختر در انتخابات نیز صحت ندارد....


موسوی و رهنورد برای شرکت در انتخابات درخواست صندوق سیار رای کرده اند و خبر جعلی یکی از سایتهای منتسب به جریان مدعی اصول درباره شرکت نکردن محصوران کوچه اختر در انتخابات صحت ندارد.

به گزارش کلمه، میرحسین موسوی و زهرا رهنورد که در زندان خانگی به سر می برند، این هفته از طریق زندانبانان خواسته بودند که صندوق سیار اخذ رای برای آنها برده شود.

اما تا لحظه تنظیم این خبر، هنوز هیچ خبری از سوی منابع رسمی و غیررسمی مبنی بر انتقال صندوق سیار به محل حصر موسوی و رهنورد مخابره نشده است و بدین ترتیب هنوز مشخص نیست که صندوق سیار به زندان اختر برده شده است یا خیر.

این در حالی است که یک رسانه وابسته به نهادهای امنیتی به دروغ مدعی شده که موسوی و رهنورد رای نداده اند!

با توجه به خبرسازی رسانه های امنیتی، این نگرانی وجود دارد که با وجود درخواست صندوق سیار از سوی محصورین، که در آخرین ملاقات به اطلاع فرزندان آنها هم رسیده است، زندانبانان با سوء استفاده از بی خبری ناشی از حصر، از ورود صندوق سیار به محل حصر جلوگیری کنند تا امکان رای دادن برای میرحسین و رهنورد فراهم نشود.

از وزارت کشور دولت آقای روحانی انتظار می رود با توجه به درخواست قطعی محصوران کوچه اختر، نسبت به حضور صندوق سیار اخذ رای و اطلاع رسانی در این باره، اطمینان لازم را به مردم بدهند.

خانواده موسوی نیز پیش از این و به دنبال ملاقات هفتگی با پدر و مادر خود، اعلام کرده بودند که به رغم نواقص و کاستی ها در انتخابات هفتم اسفند شرکت می کنند.


دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.