سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » علم‌الهدی: خطر بیخ گوش ماست؛ بحث این است که چه کسانی رأی نیاورند‬‎...

علم‌الهدی: خطر بیخ گوش ماست؛ بحث این است که چه کسانی رأی نیاورند‬‎

چکیده :اقتدارطلبان نگران انتخابات آینده هستند. پس از ۸ سال ریاست احمدی نژاد بر دولت و مهندسی انتخابات گوناگون، اکنون اقتدار طلبان خود را در میدان رقابتی واقعی می بینند. با وجود رد صلاحیت های گسترده پیش از انتخابات فرآیند انتخابات در اختیار اقتدار طلبان نیست....


کلمه- گروه خبر: اقتدارطلبان نگران انتخابات آینده هستند. پس از ۸ سال ریاست احمدی نژاد بر دولت و مهندسی انتخابات گوناگون، اکنون اقتدار طلبان خود را در میدان رقابتی واقعی می بینند. با وجود رد صلاحیت های گسترده پیش از انتخابات فرآیند انتخابات در اختیار اقتدار طلبان نیست. وزارت کشور و صندوق های رای در دست دولت تدبیر و امید است و قرار است رای ها واقعا خوانده شود.

نهاد های امنیتی وابسته به نهاد های خاص و افرادی که در راس اقتدار طلبان قرار دارند روز های سختی پیش رو دارند. احمد علم الهدی در دیدار فعالان جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه های مشهد گفته است: در گذشته بحثی که برای انتخابات مطرح بود، این بود که افراد با چه ویژگی‌هایی به مجلس راه یابند اما امروز آن قدر خطر بیخ گوش ما است که بحث این است؛ چه کسانی رأی نیاورند.

امام جمعه مشهد که نگران از دست رفتن پایگاه های قدرت خود و همفکرانش است با تأکید بر هشدارهای اخیر خود مبنی بر تمرکز دشمن برای استفاده از نمایندگان زاویه دار با ولایت، خاطرنشان کرد: حتی اگر دو نفر به مجلس بیایند که با رهبری زاویه داشته باشند، دشمن روی همان دو نفر دست خواهد گذاشت.

علم الهدی که از سال ۸۸ تا کنون از هیچ دروغ و تهمت ناروایی نسبت به جنبش سبز و رهبران آن پرهیز نکرده با بیان این که در جریان ۸۸ نیز زاویه برخی سیاسیون با ولایت منجر به اتفاقات ناگوار برای کشور شد، افزود: فتنه گران مدعی تقلب در انتخابات بودند و اگر بر فرض این چنین بود، تقلب باید یا کار دستگاه اجرایی انتخابات می بود، یا کار رقیب آن ها و در نتیجه اگر می خواستند مقابله ای داشته باشند باید با این ها مقابله می کردند اما آن ها مستقیما با رهبری مقابله کردند و در برابر ولایت ایستادند.

او با استفاده از کلماتی همیشگی بیگانگان را مسئول اصلی معرفی کرد و گفت: آمریکا و انگلیس که به عرصه فتنه آمدند، در برابر رهبری صف آرایی کردند و این تجربه را دارند که اگر یک جریان قدرت یاب آمد و نتوانست قدرت را از آن خود کند، می توان از زاویه داشتن آن جریان با رهبری استفاده کرد.

امام جمعه مشهد با تکرار مواضع غلط و دروغین قدرت طلبانه خود گفت: فتنه گران در اثر زاویه با ولایت می گفتند «ما قانون را قبول نداریم» و کار آن ها تا آن جا پیش رفت که به روزه خواری در روز قدس و آتش کشیدن پرچم امام حسین(ع) در عاشورا کشید. تمام این اتفاقات در نتیجه زاویه با رهبری به وجود آمد.

علم الهدی در پایان سخنان خود از دانشجویان و گروه های همسو کمک خواسته و گفته است: امروز شرایط خیلی پیچیده تر از سال ۸۸ است چرا که در آن اتفاقات نحوه عملکرد جریان زاویه دار روشن بود اما اگر در همان زمان تدبیر فعلی دانشجویان و این مدیریت زیبای شما وجود داشت، اوضاع روشن تر از آن هم می شد.


دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.