سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » آیت‌الله بیات: از این حصر، کشور و مردم بیش از محصوران خسران می‌بینند...
» در تماس تلفنی با دختر میرحسین و رهنورد مطرح شد؛

آیت‌الله بیات: از این حصر، کشور و مردم بیش از محصوران خسران می‌بینند

چکیده :آیت الله العظمی بیات زنجانی در گفت‌وگوی تلفنی با دختر میرحسین موسوی و زهرا رهنورد، ضمن ابراز دلتنگی برای همراهان در حصر جنبش سبز، در جریان جدیدترین شرایط نخست وزیر دوران دفاع مقدس نیز قرار گرفت و گفت: از این حصر غیرانسانی، مردم و کشور بیش از محصورین خسران می‌بینند. چراکه محصورین بزرگوار، ذخائر ارزشمندی برای کشور بوده و هستند که استفاده از حضور ارزشمند آنان محدود شده است....


آیت الله العظمی بیات زنجانی در گفت‌وگوی تلفنی با دختر میرحسین موسوی و زهرا رهنورد، ضمن ابراز دلتنگی برای همراهان در حصر جنبش سبز، در جریان جدیدترین شرایط نخست وزیر دوران دفاع مقدس نیز قرار گرفت.

به گزارش کلمه، این مرجع مقیم قم در این گفت‌وگو ضمن تجلیل از شخصیت صبور و مقاوم میرحسین موسوی تصریح کرد: همانطور که بارها گفته‌ایم، با حصر مخالفیم و آن را خلاف شرع و قانون می‌دانیم.

آیت‌الله بیات در ادامه تاکید کرد: از این حصر غیرانسانی، مردم و کشور بیش از محصورین خسران می‌بینند. چراکه محصورین بزرگوار، ذخائر ارزشمندی برای کشور بوده و هستند که استفاده از حضور ارزشمند آنان محدود شده است.

وی در پایان ضمن التماس دعا از محصورین، از دختر میرحسین و رهنورد خواست که سلام و پیام دلتنگی او و مردم را به آن‌ها برساند.


دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.