سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » ماسک‌ها را بگذارید؛ هوای پایتخت دوباره ناسالم شد...

ماسک‌ها را بگذارید؛ هوای پایتخت دوباره ناسالم شد

چکیده :معاون نظارت و پایش محیط زیست استان تهران با اشاره به افزایش قابل توجه غلظت آلاینده ذرات معلق کمتر از ۲٫۵ میکرون گفت: کیفیت هوای تهران برای گروه های حساس در شرایط ناسالم قرار گرفته است....


معاون نظارت و پایش محیط زیست استان تهران با اشاره به افزایش قابل توجه غلظت آلاینده ذرات معلق کمتر از ۲٫۵ میکرون گفت: کیفیت هوای تهران برای گروه های حساس در شرایط ناسالم قرار گرفته است.

محمد رستگاری در گفت و گو با ایرنا افزود: براساس اطلاعات رسیده از ایستگاه های سنجش آلودگی هوای شهر تهران، شاخص کیفیت هوا در ۲۴ ساعت گذشته منتهی به ساعت هشت صبح امروز با توجه به افزایش ۴۲ واحدی غلظت آلاینده ذرات معلق کمتر از ۲٫۵ میکرون در شرایط ناسالم برای گروه های حساس قرار گرفته است.

کیفیت هوای تهران روز شنبه در شرایط سالم قرار داشت ضمن این در هفته گذشته پایتخت شاهد سه روز هوای پاک بود.

وی با بیان اینکه غلظت آلاینده منواکسید کربن نسبت به روز گذشته در همین ساعت از ۴۵ به ۳۴ کاهش یافته است افزود: غلظت آلاینده ذرات معلق کمتر از ۱۰ میکرون نیز با افزایش ۲۳ واحدی به ۶۶ رسیده است.

رستگاری خاطرنشان کرد: ایستگاه های شهرداری منطقه ۱۵ با ۱۵۷، پارک قائم با ۱۵۱ و فرمانداری شهرری با ۱۴۵ آلوده ترین نقاط جوی تهران در ۲۴ ساعت گذشته بودند.

وی افزود: ایستگاه های شهرداری منطقه ۲ با ۶۸، پاسداران و اقدسیه(منطقه یک) هرکدام با شاخص عددی ۷۷ کمترین حجم آلاینده های جوی را در شهر تهران در این مدت داشتند.


دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.