سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » برادر شیخ نمر: “با احترام به عواطف همگان” حمله به سفارت‌ عربستان در هر کشوری ...

برادر شیخ نمر: “با احترام به عواطف همگان” حمله به سفارت‌ عربستان در هر کشوری محکوم است

چکیده : برادر شیخ نمر تأکید کرد: با وجود اینکه اعدام شیخ نمر از طائفه‌گرایی سرچشمه گرفته است اما خالی از اهداف سیاسی نیست. قرار دادن نام شیخ در میان ۴۷ نفر که تعدادی از آنها تروریست هستند باعث نادیده گرفتن این مسائل نخواهد شد...


برادر شیخ نمر با انتشار توییتی در صفحه توییتر خود اعلام کرد که «با احترام به عواطف همگان»، حمله به سفارت‌خانه‌های عربستان در هر کشوری محکوم است.

«محمد النمر» برادر شیخ نمر باقر النمر روحانی مبارز شیعه عربستانی که روز شنبه به وسیله دولت عربستان اعدام شد، ضمن تقدیر از ابراز همدردی همگان با این حادثه، هرگونه حمله به سفارتخانه‌ها در هر کشوری را محکوم دانست.

محمد النمر نوشت: به عواطف همگان در قبال شهادت شیخ نمر احترام می‌گذاریم ولی حمله به سفارت‌خانه‌های عربستان در هر کشوری از جمله ایران مردود و محکوم است.

او همچنین تأکید کرد: با وجود اینکه اعدام شیخ نمر از طائفه‌گرایی سرچشمه گرفته است اما خالی از اهداف سیاسی نیست. قرار دادن نام شیخ در میان ۴۷ نفر که تعدادی از آنها تروریست هستند باعث نادیده گرفتن این مسائل نخواهد شد.

عربستان شب گذشته با تحت‌الشعاع قرار دادن اعدام این شیخ مبارز، اتفاقاتی را که برای سفارت سعودی در تهران افتاد، عاملی برای قطع روابط ریاض با تهران اعلام کرد.


دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.