سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » سپاه: ادعای آمریکایی‌ها درباره موشک‌پرانی، دروغ و جنگ روانی است...

سپاه: ادعای آمریکایی‌ها درباره موشک‌پرانی، دروغ و جنگ روانی است

چکیده : رمضان شریف مسئول روابط عمومی کل سپاه در واکنش به ادعای اخیر آمریکایی ها نسبت به موشک پرانی آزمایشی سپاه در خلیج فارس در هفته گذشته گفت: نیروی دریایی سپاه طی هفته اخیر و زمان مورد ادعای آمریکایی ها رزمایشی در محدوده تنگه هرمز نداشته است که اقدام به شلیک موشک و راکت کرده باشد...


کلمه – گروه خبر: مسئول روابط عمومی کل سپاه ادعای آمریکایی ها در پرتاب موشک در تنگه هرمز را تکذیب کرده و آن را دروغ و جنگ روانی خوانده است.

رمضان شریف مسئول روابط عمومی کل سپاه در واکنش به ادعای اخیر آمریکایی ها نسبت به موشک پرانی آزمایشی سپاه در خلیج فارس در هفته گذشته گفت: نیروی دریایی سپاه طی هفته اخیر و زمان مورد ادعای آمریکایی ها رزمایشی در محدوده تنگه هرمز نداشته است که اقدام به شلیک موشک و راکت کرده باشد.

در روزهای گذشته یک مقام نظامی آمریکا که نامش فاش نشده به خبرگزاری ها اعلام کرده بود که نیروهای سپاه پاسداران ایران نزدیک یک ناو هواپیمابر آمریکایی در خلیج فارس، اقدام به «موشک‌پرانی آزمایشی» کرده‌اند. او تاکید کرده بود که با آن که این موشک ها به سمت ناو آمریکایی شلیک نشده است اما این کار، اقدامی بسیار تحریک آمیز است.

این مقام نظامی گفته بود موشک‌پرانی آزمایشی نیروهای سپاه پاسداران» در ۱۵۰۰ یاردی (تقریبا ۱۴۰۰ متری) ناو هواپیمابر «ترومن»، در هفته گذشته، انجام شده است.

این ادعا امروز از سوی روابط عمومی سپاه تکذیب شد و مدیر روابط عمومی کل سپاه انتشار این گونه اخبار دروغ در شرایط جاری را بیشتر یک عملیات روانی بوده و قابل تأمل دانست.

شریف تأکید کرد: امنیت و آرامش منطقه راهبردی خلیج فارس از راهبردهای جدی ایران بوده و سپاه نیز رزمایش‌های خود برای ارتقای آمادگی های لازم در این عرصه را طبق جدول برنامه های یگانی خود در زمان مقرر اجرا می کند.


دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.