سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » بلاتکلیفی۸۰ نفر پرسنل شرکت ارتباطات ایرانیان اروند (دیمو) خوزستان...

بلاتکلیفی۸۰ نفر پرسنل شرکت ارتباطات ایرانیان اروند (دیمو) خوزستان

چکیده : پرسنل اخراجی شرکت ارتباطات ایرانیان اروند گفتند: علاوه بر مطالبات مزدی خود که از دی ماه ۹۳ تا شهریور ۹۴ نپرداخته است، حق بیمه آن‌ها را نیز از آذر ۹۳ تا شهریور ۹۴ به سازمان تامین اجتماعی پرداخت نشده است که به دلیل پرداخت نشدن حق بیمه، این کارگران نمی‌توانند تحت پوشش بیمه بیکاری قرار بگیرند...


شرکت ارتباطات ایرانیان اروند (دیمو) که شهریور ۹۴ به علت نامعلومی تمامی ۸۰ پرسنل خود اخراج کرده بود همچنان معوقات مزد و بیمه پرسنل خود را پرداخت نکرده است.

پرسنل اخراجی شرکت ارتباطات ایرانیان اروند در گفتگو با ایلنا گفتند: علاوه بر مطالبات مزدی خود که از دی ماه ۹۳ تا شهریور ۹۴ نپرداخته است، حق بیمه آن‌ها را نیز از آذر ۹۳ تا شهریور ۹۴ به سازمان تامین اجتماعی پرداخت نشده است که به دلیل پرداخت نشدن حق بیمه، این کارگران نمی‌توانند تحت پوشش بیمه بیکاری قرار بگیرند.

شرکت ارتباطات ایرانیان اروند (دیمو) که فعالیت خود را در شهریور سال ۹۱با تولید گوشی و تبلت در شهر اهواز شروع کرده بود اما مدیریت این شرکت به طور ناگهانی در شهریور ۹۴ تمامی پرسنل خود را به بهانه عدم نیاز اخراج کرده و شرکت را تعطیل کرده است اما حقوق و بیمه پرسنل را هنوز پرداخت نکرده است.

این درحالی است که شرکت ارتباطات ایرانیان اروند (دیمو) در منطقه آزاد اروند خرمشهر به ثبت رسیده اما فعالیت خود را در شهر اهواز شروع کرده و مدیرعامل این شرکت در سال ۹۱ به عنوان کارآفرین بر‌تر سال شناخته شده است.


دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.