سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » نامه سازمان بازرسی به سران سه قوه برای وضعیت آلودگی هوا...

نامه سازمان بازرسی به سران سه قوه برای وضعیت آلودگی هوا

چکیده : سراج با تاکید بر اینکه محتوای نامه به نهاد‌ها و سران سه‌ قوه محرمانه است، بنابراین از بیان جزییات آن معذور هستم، گفت: به طور کلی می‌توانم بگویم نه تنها به سران قوای سه‌گانه بلکه به ۱۰ نهاد و ارگان مسئول در زمینه آلودگی هوا نامه و درخواست ارسال کردیم که آنها باید به زودی به نامه‌ها پاسخ دهند...


سراج با بیان اینکه موضوع آلودگی هوا هرچه سریعتر باید حل شود، گفت: نامه‌هایی از سوی سازمان بازرسی برای مطالبه وظایف قانونی دستگاه‌های مسئول در حوزه آلودگی هوا به سران سه قوه و ۱۰ نهاد مسئول در این حوزه ارسال شده است.

به گزارش میزان به نقل از روزنامه حمایت، ناصر سراج با بیان اینکه سازمان بازرسی کل کشور در زمینه آلودگی هوا ورود کرده است، اظهارکرد: آلودگی هوا با سلامت مردم ارتباط مستیم دارد، بنابراین با توجه به حساسایت موضوع باید هرچه سریعتر این موضوع حل شود و مسئولان ذی‌ربط اقدامات موثر و راهکار اساسی ارائه دهند.

رئیس سازمان بازرسی کل کشور بیان کرد: با توجه به پیگیری‌های صورت گرفته به برخی قصور‌ها از سوی برخی نهادهای مربوطه در بحث آلودگی هوا رسیده‌ایم که با توجه به این امر، نامه و درخواست‌هایی به نهاد‌های مربوطه ارسال شده است.

وی با اشاره به اینکه روز گذشته سه نامه به صورت جداگانه به روسای قوای سه‌گانه از جمله قوه‌مققنه، قوه‌مجریه و قوه‌قضاییه در رابطه با آلودگی هوا ارسال کردیم، گفت: هر کجا که تخلفی صورت گیرد ما ورود می‌کنیم، بنابراین در این مقوله نیز نیاز دانستیم که ورود و نظارت داشته باشیم.

سراج با تاکید بر اینکه محتوای نامه به نهاد‌ها و سران سه‌ قوه محرمانه است، بنابراین از بیان جزییات آن معذور هستم، افزود: به طور کلی می‌توانم بگویم نه تنها به سران قوای سه‌گانه بلکه به ۱۰ نهاد و ارگان مسئول در زمینه آلودگی هوا نامه و درخواست ارسال کردیم که آنها باید به زودی به نامه‌ها پاسخ دهند.

وی ادامه داد: بعد از پاسخ‌ نامه‌ها به یک جمع‌بندی در زمینه آلودگی هوا و تخلفات در این زمینه خواهیم رسید و نتایج پیگیری‌های ما به مراجع ذی‌ربط ارسال می‌شود.


دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.