سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » آخرین وضعیت پرونده اختلاس در منطقه آزاد چابهار/ قرار بازداشت موقت متهمان تمدید شد...

آخرین وضعیت پرونده اختلاس در منطقه آزاد چابهار/ قرار بازداشت موقت متهمان تمدید شد

چکیده :حجت‌الاسلام والمسلمین حمیدی با اشاره به آخرین وضعیت پرونده اختلاس و زمین‌خواری در منطقه آزاد چابهار گفت: قرار بازداشت موقت متهمان تا پایان تحقیقات تکمیلی تمدید شد....


حجت‌الاسلام والمسلمین حمیدی با اشاره به آخرین وضعیت پرونده اختلاس و زمین‌خواری در منطقه آزاد چابهار گفت: قرار بازداشت موقت متهمان تا پایان تحقیقات تکمیلی تمدید شد.

حجت‌الاسلام والمسلمین «ابراهیم حمیدی» در گفت‌وگو با میزان در ارتباط با آخرین وضعیت پرونده اختلاس و زمین خواری در منطقه آزاد چابهار اظهار کرد: پرونده همچنان در مرحله تحقیقات است و متهمان با قرار بازداشت موقت در زندان هستند.

وی ادامه داد: تحقیقات در این زمینه هنوز منتج به نتیجه نشده است، به همین دلیل قرار بازداشت موقت متهمان تا پایان تحقیقات تکمیلی تمدید شد.

اواخر آبان ماه سال جاری دادستان عمومی و انقلاب زاهدان از دستگیری قائم مقام منطقه آزاد چابهار و چهار نفر از عوامل در رابطه به پرونده اختلاس و زمین‌خواری خبر داد و گفت: حدود دو ماه پیش اسناد و مدارکی مبنی بر بروز جرایمی از قبیل زمین خواری، اختلاس و تضعیع حقوق بیت المال در منطقه آزاد چابهار به داستانی زاهدان ارسال شده است.


دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.