سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » حمله طائب به هاشمی: می‌خواهد از طریق خبرگان به رهبری فشار بیاورد...

حمله طائب به هاشمی: می‌خواهد از طریق خبرگان به رهبری فشار بیاورد

چکیده :رئیس شورای مرکزی قرارگاه عمار در بخش دیگری از این مراسم گفت: «به نوه امام‌خمینی(ره) نصیحت می‌کنم که باید خود را پاک نگاه داری و مقدس بمانی. چرا وقتی به تو گفتند علامه، توی دهانشان نزدی، زیرا علامه عالم به همه علوم است»....


مهدی طائب در مراسم ٩ دی در مسجد حظیره یزد گفت: «باید مقابله با فتنه را به دنیا آموزش داد و همگان هوشیار باشند که فتنه در فضای غفلت رخ می‌دهد».

به گزارش فارس او افزود: «اگر غفلت نباشد فتنه روی نخواهد داد بنابراین باید با هوشیاری ریشه‌های فتنه را شناخت، همان‌گونه که رهبر انقلاب ریشه‌های فتنه را شناختند اما نگفتند که ریشه فتنه از کجا می‌آید».

رئیس شورای مرکزی قرارگاه عمار در بخش دیگری از این مراسم گفت: «به نوه امام‌خمینی(ره) نصیحت می‌کنم که باید خود را پاک نگاه داری و مقدس بمانی. چرا وقتی به تو گفتند علامه، توی دهانشان نزدی، زیرا علامه عالم به همه علوم است».

او افزود: «اینها می‌خواهند از طریق مجلس خبرگان به رهبری فشار وارد کنند اما اگر در زمان امام‌خمینی(ره) بحث از نظارت مجلس خبرگان بود به‌واقع عکس‌العمل امام چه بود و آیا به آنها تودهانی نمی‌زدند».

طائب تأکید کرد: «نظارت بد نیست اما ناظر باید اعلم از منظور باشد و زمانی که بحث نظارت مطرح می‌شود مشخص است که توطئه‌هایی در کار است».

او خطاب به حجت‌الاسلام سیدحسن خمینی بیان کرد: «جناب آقاسیدحسن خمینی وقتی هاشمی‌رفسنجانی شما را علامه خطاب می‌کند یعنی دارد شما را خرج می‌کند پس چرا حواستان جمع نیست و در مقابل این القاب واکنش نشان نمی‌دهید».


دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.