سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » هشدار رئیس دوره‌ای شورای هماهنگی اصلاحات درباره امنیت انتخابات...

هشدار رئیس دوره‌ای شورای هماهنگی اصلاحات درباره امنیت انتخابات

چکیده : اگر افتخار می‌کنیم که ایران یک کشور باثبات در منطقه است این رفتار‌ها جز ایجاد هرج و مرج در کشور نتیجه دیگری نخواهد داشت و تنها کسی که از این فضا سود می‌برد داعش و مخالفان نظام هستندف لذا دخالت وزارت کشور در این مسئله ضروری است...


رییس دوره‌ای شورای هماهنگی اصلاح طلبان در آستانه از وزارت کشور خواست توجه بیشتری به امنیت انتخابات داشته باشد.

آیت‌الله موسوی تبریزی در گفت‌و‌گو با خبرنگار ایلن، یادآور شد: جلسه شورای هماهنگی اصلاح طلبان یکشنبه‌شب تشکیل شد و در این جلسه مهم‌ترین مسایل و اتفاقات روز مورد تحلیل و بررسی قرار گرفت.

دبیرکل مجمع محققین و مدرسین حوزه علمیه قم با اشاره به حوادث صورت گرفته در سخنرانی خانم آذر منصوری در یاسوج و مصطفی کواکبیان در اندیمشک و موارد مشابه دیگر تاکید کرد این درست نیست که سخنرانی‌ها مرتب تعطیل شود و وزارت کشور در آستانه انتخابات مجلس باید به این مسئله توجه بیشتری داشته باشد.

وی تاکید کرد: هیچ‌کس حق ندارد سخنرانی‌هایی که مجوز وزارت کشور و فرمانداری دارند را تعطیل کند یا در آن اغتشاش ایجاد کند، اما افرادی به ظاهر خودسر که ماهیت واقعیت آنها مشخص نیست این سخنرانی‌ها را به هم می‌زند.

آیت الله موسوی تبریزی خاطرنشان کرد: اگر افتخار می‌کنیم که ایران یک کشور باثبات در منطقه است این رفتار‌ها جز ایجاد هرج و مرج در کشور نتیجه دیگری نخواهد داشت و تنها کسی که از این فضا سود می‌برد داعش و مخالفان نظام هستندف لذا دخالت وزارت کشور در این مسئله ضروری است.


دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.