سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » ‫تساوی هشتاد و یکمین دربی پایتخت زیر باران...

‫تساوی هشتاد و یکمین دربی پایتخت زیر باران

چکیده :هشتاد و یکمین دیدار تیم‌های استقلال و پرسپولیس در شرایطی با تساوی به پایان رسید که استقلال تا ثانیه های پایانی از حریرف خود پیش بود اما پرسپولیس در وقت های اضافه گل تساوی را ثمر رساند و از شکست گریخت....


هشتاد و یکمین دیدار تیم‌های استقلال و پرسپولیس در شرایطی با تساوی به پایان رسید که استقلال تا ثانیه های پایانی از حریرف خود پیش بود اما پرسپولیس در وقت های اضافه گل تساوی را ثمر رساند.

دیدار این دو تیم از هفته یازدهم رقابت های فوتبال لیگ برتر عصر امروز جمعه با حضور حدود ۹۰ هزار تماشاگر و به قضاوت محسن ترکی برگزار شد که در پایان دو تیم به تساوی یک بر یک دست یافتند. جابر انصاری(۴۸) برای استقلال و جری بنگتسون(۹۵) برای پرسپولیس گل زدند.

قضاوت این دیدار را که حدود ۹۰ هزار تماشاگر برای تماشای آن از نزدیک در ورزشگاه حضور یافتند، محسن ترکی بر عهده داشت.

برانکو ایوانکویچ سرمربی کروات سرخ پوشان سوشا مکانی (دروازه بان)، محسن بنگر، رضا نورمحمدی، محمد انصاری، رامین رضاییان، احمد نورالهی، فرشاد احمدزاده، کمال کامیابی نیا، محسن مسلمان، امید عالیشاه و مهدی طارمی را از ابتدای مسابقه به زمین فرستاد.

پرویز مظلومی سرمربی آبی پوشان پایتخت نیز مهدی رحمتی (دروازه بان)، حنیف عمران زاده، هرایر مگویان، میلاد فخرالدینی، میثم مجیدی، روزبه چشمی، امید ابراهیمی، یعقوب کریمی، خسرو حیدری، جابر انصاری و سجاد شهباززاده را به عنوان۱۱ بازیکن اصلی این دیدار حساس به خدمت گرفت.


دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.