سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » جهانگیری رازهای مگوی فسادها را گفته/ در مسیر شکستن پیکره فساد رنج‌ها فراوان است‬...
» ‫واکنش معصومه ابتکار به شکایت احمدی‌نژاد از معاون اول:

جهانگیری رازهای مگوی فسادها را گفته/ در مسیر شکستن پیکره فساد رنج‌ها فراوان است‬

چکیده :پس از آنکه وکیل رییس جمهور سابق از شکایت محمود احمدی‌نژاد از معاون اول دولت یازدهم خبر داد، دفتر معاون اول اعلام کرد: «از طرح شکایت آقای احمدی‌نژاد در دستگاه قضایی استقبال نموده و مستندات تخلفات و سوءمدیریت‌های آقای احمدی‌نژاد را به مرجع قضایی تسلیم خواهیم کرد.»...


کلمه – گروه خبر: پس از آنکه وکیل رییس جمهور سابق کشورمان در گفت و گو با ایلنا از شکایت محمود احمدی‌نژاد از معاون اول دولت یازدهم خبر داد، دفتر معاون اول اعلام کرد: «از طرح شکایت آقای احمدی‌نژاد در دستگاه قضایی استقبال نموده و مستندات تخلفات و سوءمدیریت‌های آقای احمدی‌نژاد را به مرجع قضایی تسلیم خواهیم کرد.»

سیدعادل حیدری دلیل شکایت احمدی‌نژاد را اتهامات بی اساس علیه دولت قبل خواند که با هدف تخریب باورهای مردم و تشویش در اذهان عمومی صورت گرفته است.

حیدری تصریح کرد: آقای احمدی نژاد تا کنون سکوت کرده‌اند، اما برای پیشگیری از تداوم رفتار ناهنجار برخی مقام‌ها در دولت کنونی تصمیم گرفتند علیه کسانی که اتهام به دولت قبل وارد می‌کنند، طرح شکایت کنند.

وکیل محمود احمدی‌نژاد در پاسخ به اینکه این شکایت در چه تاریخی صورت گرفته، سکوت کرد.

پس از اعلام این خبر ایسنا گزارش داد که دفتر معاون اول اعلام کرده است که «از طرح شکایت آقای احمدی‌نژاد در دستگاه قضایی استقبال نموده و مستندات تخلفات و سوءمدیریت‌های آقای احمدی‌نژاد را به مرجع قضایی تسلیم خواهیم کرد.»

در همین رابطه معصومه ابتکار، معاون رییس جمهور، در صفحه فیسبوک خود به این شکایت واکنش نشان داده وگفته است که جهانگیری به واسطه پیگیری مجدانه اش در مقام رییس شورای عالی مقابله با مفاسد اقتصادی و مبارزه با اتلاف بیت المال از جمله زمین خواری و از بین بردن محیط زیست، هدف تخریب و اتهام قرار گرفته است.

وی نوشته است: “رحمت خداوند بر دو برادر شهیدش؛ آقای اسحاق جهانگیری معاون اول دکتر روحانی گویی امروز کوله باری سنگین از وفای به عهد آنان بر دوش دارد. او به خاطر بیان پاره ای از رازهای مگو و نه به اتهام دروغگویی، متهم است و شاکی دارد. او به واسطه پیگیری مجدانه اش در مقام رییس شورای عالی مقابله با مفاسد اقتصادی و مبارزه با اتلاف بیت المال از جمله زمین خواری و از بین بردن محیط زیست، هدف تخریب و اتهام قرار گرفته است.
بی تردید در مسیر استقرار نظام کارآمد، احقاق حقوق مردم و شکستن پیکره فساد، رنج های فراوان وجود دارد و البته با توکل به خداوند و صبر بر این فشارها و دشواری ها آفتاب حقیقت سر می زند … واستعینوا بالصبر و الصلاه… و این نیز بگذرد…”


دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.