سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » جمع‌آوری دوباره دو کتاب و تعطیلی یک غرفه در نمایشگاه کتاب تهران...

جمع‌آوری دوباره دو کتاب و تعطیلی یک غرفه در نمایشگاه کتاب تهران

چکیده : در روز پنجم نمایشگاه همچنین از عرضه دو کتاب جلوگیری و از غرفه‌داران انتشارات فصل پنجم خواسته شد دو مجموعه شعر ازجمله «به احترام سی و پنج سال گریه نکردن» سروده حامد ابراهیم‌پور را در نمایشگاه عرضه نکنند. این درحالی‌ست که این کتاب‌ها ازسوی فرهنگ و ارشاد و اسلامی مجوز انتشار و عرضه دارند...


همزمان با روز پنجم نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران(یکشنبه 20اردیبهشت) غرفه انتشارات صبح فردا در نمایشگاه تعطیل و کتاب‌هایی که در آن عرضه می‌شد؛ جمع‌آوری شد.

به گزارش خبرنگار ایلنا؛ براساس شنیده‌ها دلیل بسته شدن غرفه انتشارات صبح فردا که آثار آیت‌الله محمدرضا نکونام را منتشر و عرضه می‌کرد؛ پرونده مدیر این انتشارات در دادگاه ویژه روحانیت بوده است .

در روز پنجم نمایشگاه همچنین از عرضه دو کتاب جلوگیری و از غرفه‌داران انتشارات فصل پنجم خواسته شد دو مجموعه شعر ازجمله «به احترام سی و پنج سال گریه نکردن» سروده حامد ابراهیم‌پور را در نمایشگاه عرضه نکنند. این درحالی‌ست که این کتاب‌ها ازسوی فرهنگ و ارشاد و اسلامی مجوز انتشار و عرضه دارند.

گویا مرجعی که از انتشارات فصل پنجم درخواست کرده این کتاب‌ها را عرضه نکند؛ ارگان یا سازمانی خارج از حوزه مسوولیت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی است.


دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.