سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » آقای جنتی! شما حامی دزدها و فاسدها بودید...

آقای جنتی! شما حامی دزدها و فاسدها بودید

چکیده : شما امثال ما را که همواره علیه فساد فریاد زده‌ایم و می‌زنیم، تحت عناوینی چون «عدم اعتقاد به اسلام و التزام به جمهوری اسلامی و …» رد صلاحیت کرده‌اید و می‌کنید، اما امثال محمدرضا رحیمی را برای مجلس و حتی معاونت اول دولت تأیید صلاحیت و سال‌ها با دوپینگ بر مقدرات ملت حاکم کردید و آنان را «احیاگر شعارها و آرمان‌های انقلاب اسلامی» نامیدید و …!...


رحمت اله بیگدلی

● آیت‌الله جنتی درنمازجمعه تهران: اگر می‌خواهید با فساد مباززه کنید منحصرا چاره این است که افراد فاسد را از پست‌های کلیدی بردارید!

● چند نکته:

حضرت آیت‌الله جنتی

والله به خدا ما سال‌هاست که فریاد می‌زنیم اساسا نباید اجازه تصاحب پست‌ها چه کلیدی و چه غیرکلیدی به افراد فاسد و دزد داده شود! اما متأسفانه شما به جای حمایت از ما، ما را رد صلاحیت می‌کنید و فرمان به برخورد با ما می‌دهید و درعوض، دزدها و فاسدها را تأیید صلاحیت و از آن‌ها حمایت می‌کنید و می‌گویید که «آن‌ها مورد تأیید امام زمان و ملهم از طرف خدا» هستند!

شما امثال ما را که همواره علیه فساد فریاد زده‌ایم و می‌زنیم، تحت عناوینی چون «عدم اعتقاد به اسلام و التزام به جمهوری اسلامی و …» رد صلاحیت کرده‌اید و می‌کنید، اما امثال محمدرضا رحیمی را برای مجلس و حتی معاونت اول دولت تأیید صلاحیت و سال‌ها با دوپینگ بر مقدرات ملت حاکم کردید و آنان را «احیاگر شعارها و آرمان‌های انقلاب اسلامی» نامیدید و …!

مثلا بنده درامتحان اجتهاد مجلس خبرگان رهبری که توسط خود شما برگزار شد شرکت و به تصریح آیت‌الله محمد مؤمن بالاترین نمره را درمیان همه داوطلبان کسب کردم، اما از دفترحضرت‌عالی اعلام کردند که من مردود شده‌ام، غافل از این‌که قبلا از طرف هیأت ممتحنه در قم به من اعلام شده که من نه تنها رد نشده، بلکه نفر اول امتحان بوده‌ام! و واقعا گفتن چنین دروغ شاخ‌داری یعنی مردود شدن بنده توسط دفتر شما برای من تعجب‌آور و تکان‌دهنده بود!

بعدا هم با ورود برخی شخصیت‌های برجسته کشور دراین ماجرا و پیگیری آن‌ها مشخص شد که بنده قبول و حتی نفر اول امتحانات خبرگان رهبری بوده‌ام، اما شما باز مرا تأیید نکردید وامام جمعه وقت زنجان را که به تصریح آقایان محمد مؤمن و صادق لاریجانی دو تن از اعضای شورای نگهبان وقت که رسما مردود اعلام شده بود تأیید کردید و یکی از شاگردان آقای مصباح یزدی را هم به عنوان رقیب از استانی دیگر به زنجان آوردید و او هم در تلویزیون رسما از مردم خواست که به وی رأی ندهند و به امام جمعه سابق زنجان رأی بدهند و این‌گونه با برگزاری انتخاباتی صوری امام جمعه سابق زنجان را وارد مجلس خبرگان رهبری کردید و بعد هم که آن ماجراها اتفاق افتاد و ایشان را از امام جمعگی برداشتند!

جالب این‌که آیت‌الله محمد یزدی از اعضای شورای نگهبان بعد از مشخص شدن قبول بودن بنده درامتحان و دروغ بودن اعلام دفتر شما به یکی از شخصیت‌های برجسته کشور که خود من هم حضور داشتم گفتند که فعلا آقای بیگدلی از کاندیداتوری مجلس خبرگان صرف‌نظر کنند و درانتخابات مجلس شورای اسلامی کاندیدا شوند و ما ایشان را تأیید می‌کنیم، اما درانتخابات مجلس بعد هم مرا تحت عنوان«عدم اعتقاد به اسلام و التزام به جمهوری اسلامی» رد صلاحیت کردید!

اینک بعد از این همه ماجراها و تجربه‌ها بنده به عنوان یک طلبه که اجتهادش را هیأت ممتحنه خود شما تأیید کرده است، خدمتتان عرض می‌کنم که اگر واقعا به دنبال مبارزه با فساد هستید، به ملت اجازه دهید که خودشان نمایندگان واقعیشان را درکلیه نهادهای انتخابی انتخاب کنند!

شما سال‌ها آن‌گونه عمل کردید و امروز نتیجه آن رفتار را بالاخص درحمایت‌های نادرست از احمدی‌نژاد و اطرافیان فاسدش که ننگی برای نظام اسلامی شده است می‌بینید، پس بیایید برای یک‌بار هم که شده به ملت اعتماد کنید و به تعبیرامام خمینی(ره) میزان را رأی ملت بدانید و این روش را هم تجربه کنید!

باور کنید که والله، ملت خودش می‌داند که چه کسی فاسد و چه کسی سالم است!

و یقینا ملت کسانی را انتخاب می‌کند که سعادت کشور و ملک و ملت را رقم بزنند!

برگرفته از: فیس بوک نویسنده


دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.