سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » یک سرقت مسلحانه دیگر در گلپایگان...

یک سرقت مسلحانه دیگر در گلپایگان

چکیده : شهرستان گلپایگان طی هفته جاری شاهدحوادث بی سابقه ای بود، شنبه شب گذشته درجریان درگیری بین پلیس این شهر و افراد مسلح سه مامور پلیس و دو شهروند توسط سارقان به شهادت رسید و 6 نفر دیگر مجروح شدند...


دو سارق مسلح دیشب(شب چهارشنبه ) راننده یک خودروی سواری پیکان را در شهرگلپایگان با اسلحه تهدید کرده و خودروی وی را به سرقت بردند.

به گزارش ایرنا در جریان این سرقت که در منطقه ‘مسجد حاجی’ شهر گلپایگان رخداد، سارقان مورد تعقیب پلیس قرار گرفتند و صدای شلیک گلوله نیز شنیده شد اما طبق اخبار واصله در این ماجرا هیچ کس آسیب ندیده است.

بر اساس این گزارش، سارقان پس از مواجه شدن با اقدام سریع پلیس، خودروی مسروقه را در مسیر گلپایگان به روستای سعید آباد واقع در شمال غرب این شهر رها کرده و متواری شدند.

منابع رسمی تاکنون گزارشی در خصوص این حادثه منتشر نکرده اند.

شهرستان گلپایگان طی هفته جاری شاهدحوادث بی سابقه ای بود، شنبه شب گذشته درجریان درگیری بین پلیس این شهر و افراد مسلح سه مامور پلیس و دو شهروند توسط سارقان به شهادت رسید و 6 نفر دیگر مجروح شدند.

در این درگیری یکی از سارقان نیز به هلاکت رسید و دو تن دیگر متواری شدند. فرماندار شهرستان گلپایگان روز سه شنبه به خبرنگاران گفت: جنازه این سارق مسلح شناسایی و مشخص شد وی ساکن اصفهان بوده است.


دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.