سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic

بازگشت تاجزاده به زندان اوین

چکیده :سید مصطفی تاجزاده که دو سال گذشته را بدون مرخصی در زندان بود و هفته گذشته برای مدت سه روز به مرخصی درمانی آمد، ساعتی پیش به زندان اوین بازگشت....


سید مصطفی تاجزاده که به مدت سه روز به مرخصی آمده بود به زندان اوین بازگشت.

به گزارش خبرنگار کلمه، این زندانی سیاسی که دو سال گذشته را بدون مرخصی در زندان بود، هفته گذشته برای مدت سه روز به مرخصی آمد. گفته می شود که مرخصی وی، مرخصی درمانی بوده است.

این عضو جبهه مشارکت ایران اسلامی در طی سالهای گذشته از بیماری های متعددی از جمله آرتروز گردن، مشکلاتی در ناحیه کمر و همچنین بیماری چشم رنج برده است.

تاجزاده دوران محکومیت خود را به صورت انفرادی در بند متادون زندان اوین می گذراند که در اعتراض به این موضوع، چهار سال گذشته را روزه دار بوده است. بیستم آذر ماه سال جاری چهارمین سالگرد روزه داری این زندانی هوادار جنبش سبز بود.

مصطفی تاج‌زاده از اعضای شورای مرکزی جبهه مشارکت و سازمان مجاهدین انقلاب اسلامی و معاون سیاسی وزارت کشور دوره‌ی اصلاحات بود که در 23 خرداد سال 88 بازداشت و سپس در دادگاه انقلاب به 6 سال حبس محکوم شد. او در دوران حبس به دلیل نوشته های انتقاد اش از داخل زندان و همچنین شکایت از سردار مشفق از طراحان کودتای انتخاباتی سال 88 مجددا به حبس محکوم شده است.


دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.