سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » جلوی فعالیت سایت‌های ازدواج موقت باید گرفته شود...

جلوی فعالیت سایت‌های ازدواج موقت باید گرفته شود

چکیده :این گونه سایت‌ها بسیار برای جامعه مضر هستند و ما با آنها مخالفیم و معتقدیم تا جایی که می‌شود باید جلوی آنها گرفته...


معاون ساماندهی امور جوانان وزارت ورزش وجوانان در مورد سایت‌های ازدواج موقت، گفت: باید جلو فعالیت این سایت‌ها گرفته شود.

محمود گلزاری در گفت‌و‌گو با ایلنا در مورد سایت‌ها ی ازدواج موقت در کشور گفت: این گونه سایت‌ها بسیار برای جامعه مضر هستند و ما با آنها مخالفیم و معتقدیم تا جایی که می‌شود باید جلوی آنها گرفته شود.

وی ادامه داد: در طبیعت انسان‌ها به ویژه در زنان تمامی دنیا، گرایش به ازدواج موقت وجود ندارد، بنابراین مسئله ما باید ازدواج دائم و پایدار باشد و نباید بر روی مسئله دیگری سرمایه گذاری کنیم.

معاون وزیر و رزش و جوانان اظهار کرد: کسانی که اینگونه بحث‌ها را مطرح می‌کنند نقطه عزیمتشان به جای خانواده، مسائل جنسی است و هدفشان تنها سر و سامان دادن به رفتارهای جنسی است در حالی که اگر خانواده راجدی بگیریم مسائل جنسی نیز در خلال آن حل خواهد شد.

گلزاری در پاسخ به اینکه آیا پژوهشی در مورد دلایل کاهش ازدواج دائم و پایدار درکشور انجام شده است یا خیر گفت: به طور ملی پژوهشی در این زمینه صورت نگرفته است، اما در چندین کار علمی که در این زمینه انجام شده، عوامل متعددی برای کاهش ازدواج در کشور شناخته شد که می‌توان این عوامل را در حوزه معیشتی و فرهنگی تقسیم بندی کرد.

 


دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.