سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » نگهداری نگار حائری در شرایط نامناسب در زندان قرچک...

نگهداری نگار حائری در شرایط نامناسب در زندان قرچک

چکیده :نگار حائری حقوقدان و زندانی سیاسی در زندان قرچک و در شرایط نامناسبی نگهداری می شود. او دختر ماشاءالله حائری زندانی سیاسی زندان رجایی شهر کرج است....


نگار حائری حقوقدان و زندانی سیاسی در زندان قرچک و در شرایط نامناسبی نگهداری می شود. او دختر ماشاءالله حائری زندانی سیاسی زندان رجایی شهر کرج است.

به گزارش سایت ملی مذهبی، به دلیل مصاحبه‌ در مورد وضعیت سلامتی پدرش؛‌ پرونده جدیدی برای او گشوده شد و در نهایت ۴ خردادماه بازداشت و به دستور علیرضا خورشیدی بازپرس شعبه 2 دادسرای امنیت اوین به زندان قرچک فرستاده شده است.

نگار حائری پیش از این نیز در سال ۹۰ و ۹۱ مدتی زندانی بوده و سپس با قرار وثیقه آزاد شده بود؛ اما در دادگاه به دوسال حبس تعزیری و ۵ سال تعلیقی محکوم شده و همچنین پرونده وکالت او نیز به مدت ۱۰ سال به حالت تعلیق درآمده است.

زندان قرچک ورامین وضع بهداشتی بسیار بدی دارد و نگار حائری در بند متهمین مواد مخدر نگهداری می‌شود. ازدحام زندانیان این بند به حدی است که محل خواب وی در راهرو و در نزدیکی سرویسهای بهداشتی است. همچنین علیرغم گرمای شدید هوا کولرهای این زندان خراب است و زندانیان شرایط طاقت فرسایی دارند.

علاوه بر نگار حائری٬ بسمه الجبوری زندانی عراقی و رؤیا صابری نژاد نیز دو زندانی سیاسی هستند که در این زندان نگهداری می‌شوند.


دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.