سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » فرایند درمان میرحسین هنوز آغاز نشده/ نامه حائری شیرازی هنوز به دست موسوی نرسیده اس...
» یک ساعت و نیم ملاقات، پس از یک هفته بی‌خبری

فرایند درمان میرحسین هنوز آغاز نشده/ نامه حائری شیرازی هنوز به دست موسوی نرسیده است

چکیده :دختران میرحسین و رهنورد روز گذشته پس از یک هفته بی خبری از وضعیت پدر و مادر خود، در زندان اختر با آن ها ملاقات کردند. در این ملاقات مشخص شد که هنوز نامه آیت الله حائری شیرازی به دست میرحسین موسوی نرسیده و همچنین با وجود وعده مقام های امنیتی به پزشکان، هنوز درمان نخست وزیر دوران دفاع مقدس آغاز نشده است....


دختران میرحسین و رهنورد روز گذشته پس از یک هفته بی خبری از وضعیت پدر و مادر خود، در زندان اختر با آن ها ملاقات کردند.

به گزارش کلمه، یک هفته از انتفال میرحسین به زندان خانگی پس از یک شب بستری بودن در بیمارستان می گذرد، اما با وجود وعده مقام های امنیتی به پزشکان، هنوز درمان نخست وزیر دوران دفاع مقدس آغاز نشده است.

پس از ترخیص از بیمارستان که آن هم صرفا جنبه ی تشخیصی داشته و هنوز درمانی بر روی میرحسین آغاز نشده بود، مسئولان امنیتی به پزشکان وی قول دادند که از هفته ای که گذشت فرایند درمانی وی را آغاز خواهند کرد. اما طی این هفته هیچ رسیدگی پزشکی صورت نگرفته است.

اکنون نیز نگرانی خانواده ی میرحسین و رهنورد پس از ملاقات روز گذشته و اطلاع از وضعیت جسمی میرحسین بیشتر شده است.

پزشکان از ماهها قبل تاکید کرده بودند که وی باید تحت برنامه بازیابی و بازتوانی تخصصی قلب قرار گیرد، تحت نظر مستمر پزشکان باشد و از استرس نیز دور نگه داشته شود. اما در این مدت به هیچ یک از این توصیه ها عمل نشد و حتی گزارش های پزشکی نیز از دسترسی خانواده دور نگه داشته شد.

نامه حائری شیرازی هنوز به دست میرحسین نرسیده است

همچنین در این ملاقات مشخص شد که هنوز نامه آیت الله حائری شیرازی به دست میرحسین موسوی نرسیده است.

میرحسین هفته گذشته پس از اطلاع از نگارش نامه ای از سوی آیت الله حائری خطاب به خود، در پیامی به وی گفته بود: با توجه به آنکه در طول مدت حصر تلاش شده است هیچ‌گونه نوشته یا پیام مکتوب و یا نامه و روزنامه‌ای به دست ما نرسد، در صورتی‌که نامه شما به دست بنده برسد، پاسخ به آن را مغتنم خواهم شمرد.


دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.