سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » امضا و اعلام حمایت جمعی از اساتید و طلاب حوزه علمیه قم از نامه مردمی به رییس جمهور ب...

امضا و اعلام حمایت جمعی از اساتید و طلاب حوزه علمیه قم از نامه مردمی به رییس جمهور برای رفع حصر

چکیده : آیت الله سیدضیا مرتضوی، آیت الله سیدابوالفضل موسویان و جمعی از اساتید و طلاب حوزه علمیه قم هم با امضای نامه ی مردمی به رییس جمهور برای رفع حصر از همراهان جنبش سبز، از این حرکت مردمی حمایت کردند....


جمعی از  اساتید و طلاب حوزه علمیه قم هم با امضای نامه ی مردمی به رییس جمهور برای رفع حصر از همراهان جنبش سبز، از این حرکت مردمی حمایت کردند.

به گزارش کلمه، آیت الله سیدضیا مرتضوی، آیت الله سیدابوالفضل موسویان، حجج اسلام سید باقر موسوی، سیدجواد مهری، سیدمحمدحسن صدیقی، سید محمود مجیدی، شیخ حسن آشوری، شیخ حسن قربانی، شیخ حسن مولای، شیخ حمزه باقری، شیخ شعبان دارابی، شیخ شمس الدین خسروی، شیخ صفرعلی باقری، شیخ عبدالجواد غفاری، شیخ غلامحسین قیصری، شیخ کاظم عظیما، شیخ کریم بهمنی، شیخ مجتبی لطفی، شیخ محمد توکلی نیا، شیخ محمد جعفر سعیدیان فر، شیخ محمد سردرودی، شیخ محمد شیری و محمد رضا کرباسی جمعی از  اساتید و طلاب حوزه علمیه قم هستند که با امضای این نامه بر مطالبه ی رفع حصر از همراهان جنبش سبز که سه سال است غیر قانونی در حصر به سر می برند تاکید کردند.

تا کنون شخصیتها و افراد زیادی از این فرصت برای بیان خواست خود به رییس جمهور استفاده کرده اند که بخشی از آن در کلمه منتشر شده است.

رفع حصر یکی از مطالبات مردم و فعالان بود که در انتخابات ریاست جمهوری بارها به آن اشاره شد و از سوی حسن روحانی نیز پاسخ همراهی گرفت. مطالبه ای که در شادی های خیابانی پس از پیروزی روحانی نیز تکرار شد.

اینک این مطالبه در قالب نامه ای مردمی به رییس جمهور ارسال خواهد شد. محوریت این کنش مردمی بر اساس امضای اینترنتی نامه ای خطاب به حسن روحانی، رئیس جمهور است. در این نامه، با اعلام حمایت از مجموعه برنامه ها و اهداف و وعده های دولت یازدهم، از رئیس جمهور خواسته شده تا نسبت به انجام یکی از وعده های خود مبنی بر رفع حصر اقدام لازم را به عمل آورد.

در این نامه کوتاه، ضمن اشاره به سوابق درخشان حصر شدگان در خدمت به انقلاب و کشور، حصر اقدامی غیر قانونی خوانده شده که تاثیرات روانی منفی و عمیقی بر روی بخش بزرگی از جامعه گذاشته است.

برای پیوستن به این حرکت مردمی، می توانید با مشاهده این خبر وارد سایت جمع آوری امضا شده و به این حرکت بپیوندید.

5+1

5+1


دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.