سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » انتقاد از خسارات اجرای طرح «سینما سلام»...

انتقاد از خسارات اجرای طرح «سینما سلام»

چکیده :هادی منبتی با انتقاد از اجرای طرح «سینما سلام »، اظهار کرد: این روز قرار بود روز «سلام مردم به سینما» باشد اما روز «حمله مردم به سینما» بود....


هادی منبتی با انتقاد از اجرای طرح «سینما سلام »، اظهار کرد: این روز قرار بود روز «سلام مردم به سینما» باشد اما روز «حمله مردم به سینما» بود.

به گزارش ایسنا، رئیس موسسه تصویر شهر که مسوولیت پردیس‌های سینمایی را بر عهده دارد، با انتقاد از اینکه هیچ مشورتی با سینماها و پردیس‌های سینمایی نشده است، اظهار کرد: ظاهرا با دفاتر پخش و تهیه‌کنندگان هم مشورتی نشده است و کسانی این تصمیم را گرفته‌اند که متولی هماهنگی هستند و نباید برای صاحبان فیلم تصمیم‌گیری کنند و تصمیم آنها در جاهایی اجرایی شد که مرتبط با آنها نیست، درواقع تصمیمی گرفته شده است که در راستای مسوولیت‌شان نیست.

رئیس موسسه تصویر شهر ادامه داد: حدود 5-4 روز پیش جلسه‌ای برای هماهنگی سینماهای جشنواره داشتیم و در آنجا این موضوع را از زبان آقای فرجی شنیدم. همانجا مخالفت خودمان را اعلام کردیم و گفتیم با اجرای این طرح به دنبال چیزی که هستید، نمی‌رسید!

منبتی گفت: پیشنهاد دادیم به جای رایگان بودن سینماها برای مردم هدیه مناسبی در نظر بگیرید و برای کسانی که بلیط می‌خرند، این هدیه را در اختیارشان قرار بدهند تا حداقل تا سال‌های سال با دیدن آن وسیله در خانه‌شان، تداعی‌کننده‌ خاطرات سینما باشد.

وی افزود: در روز اجرای بلیت نیم بها در روز سه‌شنبه ظرفیت سالن سه برابر می‌شود بنابراین مشخص بود وقتی مجانی شد، همه مردم به سینما خواهند رفت؛ چرا که رایگان است.

رئیس موسسه تصویر شهر با اشاره به وضعیت پردیس‌های سینمایی در روز گذشته، گفت: برای «راگا» از ساعت هشت صبح صف بسته بودند و جمعیت زیادی پشت در سالن حضور داشتند و متاسفانه تمام نظافتی که برای ایام جشنواره‌ی فجر شده بود، به هم خورد و امروز سینما را تعطیل کرده‌ایم تا دوباره نظافت شود.

وی ادامه داد: پردیس «رازی» و «تماشا» هم به همین شکل بود و در آنجا پای ماموران هم وسط کشیده شد. قفل ورودی و شیشه را شکستند و حتی به بلیت‌فروش ما آسیب زدند.

منبتی ادامه داد: در پردیس ملت هم مشکلات زیادی داشتیم و تا گیشه‌ای را که هشت میلیون تومان برای جشنواره خریداری کرده بودیم، از جا کندند و امروز را تعطیل کردیم تا دوباره بازسازی شود.

رئیس موسسه تصویر شهر تاکید کرد: بعید می‌دانم حتی آدم‌هایی که به سینما آمدند، راضی به خانه برگشتند و معتقدم در این طرح، کرامت مردم لحاظ نشده بود و تنها خوشحالیم از اینکه در آستانه دهه فجر و جشنواره‌ی فجر به کسی آسیب جدی نرسیده است.


دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.