سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » همسران شهید باکری و شهید همت: محصورين مانند پدر و مادر برای كشور هستند...
» واکنش به اظهارات لاریجانی: ما سوءتفاهم نیستیم

همسران شهید باکری و شهید همت: محصورين مانند پدر و مادر برای كشور هستند

چکیده : بهتر است دوباره یادآوری کنیم جایگاه انسانیت جناب میرحسین و رهنورد و کروبی و همهٔ انسان‌های صادق که در حبس هستند، در پیش ما محفوظ است. کاری که آن‌ها کردند فتنه نبود بلکه مثل یک پدر و مادر، مردم را در دل یک کشور نگه داشتند. بگذریم از تمام کسانی که قدرتشان را از خون همسران ما و با یتیمی فرزندانمان کسب کرده‌اند حتی یک بار دلیل اعتراض ما را سوال نکردند....


ژیلا بدیهیان (همسر شهید حاج ابراهیم همت) و فاطمه چهل امیرانی (همسر شهید حمید باکری) در نامه ای به آملی لاریجانی با تاکید بر اینکه “ما سوءتفاهم نیستیم” هشدار دادند: کیفر خواست بر علیه خودتان که اگر در دادگاه‌های دنیایی برگزار نشود، یقینا در دادگاه عدل الهی بر پا خواهد شد، سنگین‌تر نکنید. دشمن را آن کس پر رو کرد که ۸ سال به شعور مردم توهین کرد.

به گزارش کلمه، رییس قوه قضاییه که اخیرا علاقه زیادی به پیشتازی در توهین به جنبش سبز را از خود نشان می دهد، در جلسه روز چهارشنبه مسئولان عالی قضایی با بیان اینکه «داستان فتنه ۸۸ فراموش شدنی نیست؛ زیرا به جزئی از تاریخ کشور تبدیل شده است»، با توجه به اظهارات برخی از کسانی که به نحوی در شکل گیری آنچه او فتنه ۸۸ نامید، نقش داشتند، گفت: متأسفانه برخی از کسانی که در فتنه دخیل بودند و برای راه‌اندازی جریان‌های فتنه در کشور اتاق فکر تشکیل دادند، ادعا می‌کنند از ظلمی که به ما شده است می‌گذریم که در پاسخ به آنان باید گفت پررویی و بی‌حیایی هم حدی دارد؛ شما با دشمنان این کشور هم صدا شدید، با دشمنان این کشور هم‌نوا شدید و حالا ادعا می‌کنید بر شما ظلم رفته است؟ ظلمی که شما بر نظام و مردم روا داشتید، هیچ وقت فراموش شدنی نیست.

همسران شهید باکری و شهید همت در نامه ی خود که در صفحه فیس بوک خود منتشر کرده اند گفته اند: بهتر است دوباره یادآوری کنیم جایگاه انسانیت جناب میرحسین و رهنورد و کروبی و همهٔ انسان‌های صادق که در حبس هستند، در پیش ما محفوظ است. کاری که آن‌ها کردند فتنه نبود بلکه مثل یک پدر و مادر، مردم را در دل یک کشور نگه داشتند. بگذریم از تمام کسانی که قدرتشان را از خون همسران ما و با یتیمی فرزندانمان کسب کرده‌اند حتی یک بار دلیل اعتراض ما را سوال نکردند.

متن این نامه به شرح زیر است:

به نام خدا

آقای لاریجانی قوهٔ قضاییه

نمی‌دانیم با آنهمه علمی که ادعا دارید، وقتی خطابه می‌خوانید، چگونه کلمات را انتخاب می‌کنید و تحویل مردم می‌دهید؟ واقعا تصورتان از مردم چیست؟ البته که اعتراضات ۸۸، سوء تفاهم نبود. بگذریم که شما نمی‌خواهید واقعیت را قبول کنید. و با وصل کردن این حرکت به آمریکا و اسرائیل در یک کشوری که ادعای انقلابی بودن دارد، می‌خواهید صورت مسئله را پاک کنید. نمی‌دانیم شاید اگر ما هم جای شما بودیم و در تمام زندگی به قول عوام آب در دلمان تکان نمی‌خورد. به موقع درس می‌خواندیم به موقع لذت زندگی که هدیه خداوندی است، می‌بردیم. با خیال آسوده فرزندانمان را سر و سامان می‌دادیم، همین حرف‌ها را می‌زدیم، تا خوابمان آشفته نشود.

با زبانی که برایتان قابل درک است، عرض می‌کنیم ما سوءتفاهم نیستیم.

کیفر خواست بر علیه خودتان که اگر در دادگاه‌های دنیایی برگزار نشود، یقینا در دادگاه عدل الهی بر پا خواهد شد، سنگین‌تر نکنید. با قبول نکردن واقعیت، امثال جناب عالی بهانه به دست دشمن دادید. دشمن را آن کس پر رو کرد که ۸ سال به شعور مردم توهین کرد.

بهتر است دوباره یادآوری کنیم جایگاه انسانیت جناب آقای مهندس میرحسین موسوی و خانم دکتر رهنورد و آقای کروبی و همهٔ انسان‌های صادق که در حبس هستند، در پیش ما محفوظ است. کاری که آن‌ها کردند فتنه نبود بلکه مثل یک پدر و مادر، مردم را در دل یک کشور نگه داشتند. بگذریم از تمام کسانی که قدرتشان را از خون همسران ما و با یتیمی فرزندانمان کسب کرده‌اند حتی یک بار دلیل اعتراض ما را سوال نکردند!!

اگر کسی به ایشان دسترسی دارند این نامه را در اختیارشان قرار بدهند تا به مراحل قانونی عمل کرده باشیم.

ژیلا بدیهیان (همسر شهید حاج ابراهیم همت)

فاطمه چهل امیرانی (همسر شهید حمید باکری)

پنجم دی سال ۹۲


دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.