سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » رییس جمهور برای دیدار و رسیدگی به وضعیت زلزله زدگان برازجان به بوشهر رفت‎...

رییس جمهور برای دیدار و رسیدگی به وضعیت زلزله زدگان برازجان به بوشهر رفت‎

چکیده :حسن روحانی، رییس‌جمهور کشورمان، صبح امروز (شنبه) برای دیدار با زلزله زدگان شهرستان برازجان، بازدید از مناطق زلزله زده و روند امداد رسانی به آسیب دیدگان و همچنین بازدید از پروژه های گازی در منطقه عسلویه وارد استان بوشهر شد....


حسن روحانی، رییس‌جمهور کشورمان، صبح امروز (شنبه) برای دیدار با زلزله زدگان شهرستان برازجان، بازدید از مناطق زلزله زده و روند امداد رسانی به آسیب دیدگان و همچنین بازدید از پروژه های گازی در منطقه عسلویه وارد استان بوشهر شد.

به گزارش تارنمای ریاست جمهوری، روحانی در فرودگاه بوشهر در گفتگو با خبرنگاران با بیان اینکه دیدار و خدمت مردم بزرگ و عزیز ایران در هر کجای کشور برای رییس جمهور یک افتخار است، گفت: تقدیر بر این بود که امروز اولین سفر ما به استان بوشهر انجام شود و مردم خوب و دلیر این استان را زیارت کنیم.

رئیس جمهور افزود: دلیل عمده این سفر دیدار با مردم زلزله زده منطقه دشتستان و همدلی و همدردی با آنان است؛ البته در این سفر بازدیدی از عسلویه و فازهای گازی که در این منطقه در دست اجرا است نیزخواهیم داشت.

آیت الله حسینی بوشهری نماینده مردم بوشهر در مجلس خبرگان رهبری، رحمانی فضلی وزیر کشور، آخوندی وزیر راه و شهرسازی، زنگنه وزیر نفت و نهاوندیان رییس دفتر رییس جمهور،دکتر روحانی را در این سفر همراهی می کنند.

همچنین جلسه امروز شورای اداری استان بوشهر نیز به منظور بررسی وضعیت زلزله زدگان و نحوه رسیدگی سریع تر به آسیب دیدگان به ریاست رییس جمهور تشکیل می شود.

بازدید دکتر روحانی از روستای امیرآباد دشتستان

رییس‌جمهور با حضور در روستای امیرآباد از توابع شهرستان دشتستان از نزدیک با زلزله‌زدگان این منطقه دیدار و جویای احوال آنان شد.

بر اساس این گزارش، حسن روحانی پیش از ظهر امروز (شنبه) در جریان سفر به استان بوشهر در میان استقبال پرشور اهالی روستای امیرآباد، وارد این منطقه زلزله‌زده شد و در فضایی صمیمی از آسیب‌دیدگان و بازماندگان این حادثه احوالپرسی و دلجویی کرد.

روحانی همچنین با حضور در منزل یکی از روستائیان، با آنان به گفتگو پرداخت و از جزئیات روند امداد رسانی‌ها و چگونگی بازسازی این منطقه اطلاع حاصل کرد.

رییس‌جمهور همچنین به مسئولان ذیربط دستور داد تا پیگیری‌های لازم جهت تسریع در روند بازسازی مناطق زلزله زده را انجام دهند.

عیادت روحانی از آسیب دیدگان مناطق زلزله زده

رییس‌جمهور با حضور در مرکز آموزشی- درمانی شهدای خلیج فارس بوشهر از آسیب دیدگان زلزله منطقه دشتستان و شهرستان برازجان که در این بیمارستان بستری هستند، عیادت کرد.

حسن روحانی در جریان این بازدید ضمن احوالپرسی و دلجویی از آسیب دیدگان زلزله شهرستان برازجان و آرزوی بهبود و سلامت کامل برای آنان، با توضیحات مسوولان و پزشکان این بیمارستان از روند امداد رسانی و درمان مصدومان زلزله آگاهی یافت.

رییس جمهور در این بازدید همچنین دستور پیگیری های لازم برای تسریع در روند درمان و بهبود آسیب دیدگان را صادر کرد


دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.