سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » هوای کشور از جمعه سر و بارانی می شود/ وعده باران برای تهران؛ شنبه...

هوای کشور از جمعه سر و بارانی می شود/ وعده باران برای تهران؛ شنبه

چکیده :سازمان هواشناسی اعلام کرد که در روزهای آینده هوای کشور سرد و از روز جمعه بارانی می شود، به همین دلیل افرادی که ضرورتی برای سفر برایشان وجود ندارد، در صورت امکان به دلیل بارندگی از سفر خودداری کنند....


سازمان هواشناسی اعلام کرد که در روزهای آینده هوای کشور سرد و از روز جمعه بارانی می شود، به همین دلیل افرادی که ضرورتی برای سفر برایشان وجود ندارد، در صورت امکان به دلیل بارندگی از سفر خودداری کنند.

به گزارش خبرآنلاین، سازمان هواشناسی پیش بینی کرد که با نزدیک شدن سامانه بارشی به کشور از جنوب غرب، از شب چهارشنبه و روز پنج شنبه افزایش ابر، بارش پراکنده و رعد و برق در برخی مناطق جنوب غرب و غرب کشور اتفاق می افتد.

همچنین در روزهای جمعه، شنبه و یکشنبه سامانه بارشی غرب، جنوب غرب، مرکز، دامنه های جنوبی البرز، دامنه های زاگرس، سواحل دریای خزر و جنوب استان های آذربایجان شرقی و غربی را در برخواهد گرفت.

این پیش بینی نشان می دهد که بارندگی ها در روز شنبه افزایش می یابد، در روز یکشنبه بارش در مناطق جنوب غرب و مرکز کشور نسبت به سایر مناطق از شدت بیشتری برخوردار است. بنابراین از بعدازظهر جمعه شدت بارندگی افزایش می‌یابد.

بر همین اساس، در خوزستان ، چهارمحال بختیاری، کهگلیویه و بویراحمد، کردستان، کرمانشاه، همدان، مرکزی، ایلام، لرستان و غرب اصفهان رعد و برق و بارندگی اتفاق می افتد. همچنین هشدارهایی برای آب‌گرفتگی معابر وجود دارد. در ارتفاعات نیز برف می بارد.

اما در تهران امروز و فردا میزان آلاینده‌ها زیاد است و از روز جمعه میزان آلاینده‌ها کاهش می‌یابد. همچنین شنبه و یکشنبه شاهد بارندگی در تهران خواهیم بود.


دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.