سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » پزشکیان: سلیقه‌گرایی در اجرای قانون یعنی توقیف برخی روزنامه ها با کمترین اشتباه و ...

پزشکیان: سلیقه‌گرایی در اجرای قانون یعنی توقیف برخی روزنامه ها با کمترین اشتباه و آزادی صدا و سیما با اشتباهات بزرگ

چکیده :پزشکیان در ادامه نسبت به عدم نقدپذیری برخی مسولین انتقاد کرد و گفت: چرا باید رسانه بزرگی همانند رسانه ملی در بسیاری از مواقع با اشتباهات خود جامعه را دچار بدبینی كند اما برخورد قاطعی با آن نمی‌شود، اما از سوی دیگر با برخی روزنامه ها که گستردگی بسیار کمتری دارند با کمترین اشتباه توقیف و یا محاکمه می‌شوند و این همان عدم اجرای قانون اساسی و وجود سلیقه‌گرایی در اجرای قانون است....


مسعود پزشکیان ورود ناطق نوری به جمع اصلاح‌طلبان را بیانگر رشد افراطی‌گرایی و انحصارطلبی در اردوی اصول‌گرایان دانست و گفت: ناطق نوری آدم آزاده‌ای است و تصور می‌کنم با ورود ایشان به جمع اصلاح‌طلبان مجلس دهم به بالندگی خود در عرصه سیاست داخلی و خارجی خواهد رسید.

نماینده مردم تبریز و آذر شهردر مجلس نهم در گفت و گو با ایلنا، بار دیگر از انحصارگرایی گروه اصول‌گرایان انتقاد کرد و بیان داشت: اصول‌گرایان مطامع خودشان را در نظر می‌گیرند و افراد را به خودی و غیرخودی تقسیم‌بندی کرده و تنها با انحصارطلبی درصدد بدست آوردن قدرت هستند. در حالی که اگر اصول‌گرایی را تعریف کنیم عدالت، حق و انصاف از ویژگی‌های بارز این شیوه است.

وی درمورد رخی گمانه زنی ها در خصوص ورود ناطق‌نوری به جمع اصلاح‌طلبان برای انتخابات مجلس دهم اشاره کرد و گفت: ناطق نوری اصول‌گرای اصلاح‌طلبی است که با تمامی اصول‌گرایان تفاوت فاحشی دارد چراکه وی آدم آزاده‌ای است و آزادانه عمل می‌کند.

نماینده مردم ارومیه تصریح کرد: به طور یقین ناطق نوری می‌تواند معادلات انتخابات مجلس دهم را به نفع اصلاح‌طلبان تغییر دهد.

پزشکیان در ادامه نسبت به عدم نقدپذیری برخی مسولین انتقاد کرد و گفت: چرا باید رسانه بزرگی همانند رسانه ملی در بسیاری از مواقع با اشتباهات خود جامعه را دچار بدبینی كند اما برخورد قاطعی با آن نمی‌شود، اما از سوی دیگر با برخی روزنامه ها که گستردگی بسیار کمتری دارند با کمترین اشتباه توقیف و یا محاکمه می‌شوند و این همان عدم اجرای قانون اساسی و وجود سلیقه‌گرایی در اجرای قانون است.


دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.