سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » استفاده مدارس برخی روستاهای بویراحمد از سیستم گرمایشی نفتی!...

استفاده مدارس برخی روستاهای بویراحمد از سیستم گرمایشی نفتی!

چکیده :رییس آموزش و پرورش شهرستان بویراحمد گفت: برخی از روستاهای این شهرستان که گاز ندارند برای سیستم گرمایشی مدارس از بخاری نفتی کاربراتوردار استفاده می‌کنند....


رییس آموزش و پرورش شهرستان بویراحمد گفت: برخی از روستاهای این شهرستان که گاز ندارند برای سیستم گرمایشی مدارس از بخاری نفتی کاربراتوردار استفاده می‌کنند.

عظیم صالح‌پور در گفت‌وگو با ایسنا، منطقه کهگیلویه و بویراحمد، با بیان این مطلب اظهار کرد: در تمام مدارس روستاهای این شهرستان که از نعمت گاز برخوردار نیستند بخاری پلار نفتی کابراتوردار استفاده می‌شود که دلیل اصلی آن تعداد کم دانش‌آموزان، نبود فضا و کمبود امکانات است.

وی اظهار کرد: تمامی مدارس شهری شهرستان بویراحمد از سیستم گرمایشی استاندارد شوفاژ بهره‌مند هستند. رییس آموزش و پرورش شهرستان بویراحمد اظهار کرد: همه مدارس این شهرستان استاندارد هستند و اصلا کسی حق ندارد که از بخاری غیراستاندارد در مدارس شهرستان استفاده کند.

صالح‌پور تصریح کرد: اگر مدیری حتی یک بخاری چکه‌ای برای گرم کردن مدرسه استفاده کند با او برخورد می‌شود. وی اضافه کرد: بخاری کاربراتوردار نفتی نسبت به بخاری نفتی چکه‌ای هم ایمنی است و هم اگر دچار آتش‌سوزی و حادثه‌ای شود مشکل خاصی نخواهد داشت و قابل کنترل است.

یاسوج، مرکز استان کهگیلویه و بویراحمد و مرکز شهرستان بویراحمد است، این شهرستان سردسیر دارای 507 مدرسه در مقاطع مختلف است.


دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.