سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » زنان جبهه مشارکت هتک حرمت دختران موسوی و رهنورد را محکوم کردند...

زنان جبهه مشارکت هتک حرمت دختران موسوی و رهنورد را محکوم کردند

چکیده :نمی‌توان مادر بود و رنج مادر اسیر ستمی را که در مقابل دیدگانش فرزندانش را عذاب می‌دهند، درک نکرد. نمی‌توان انسان بود و نسبت به محنت هم نوع بی‌تفاوت ماند. نمی‌توان مسلمان بود و از همه مصائبی که بر فرزندان انقلاب به نام اسلام می‌رود، فریاد و فغان نکرد....


در پی هتک حرمت دختران موسوی و رهنورد توسط زندانبان زندان خانگی این دو راهبر جنبش سبز در روز عیدغدیر و واکنش‌های زیادی که در این ارتباط نشان داده شد، کمیسیون و شاخه زنان جبهه مشارکت ایران اسلامی با صدور بیانیه‌ای به محکومیت این واقعه پرداخته و از مراجع مسئول خواستار رسیدگی به این موضوع و مجازات مسببین آن شده است.

به گزارش نوروز  متن بیانیه به شرح زیر است بشرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

بیش از هزار روز از حصر غیرقانونی رهبران جنبش سبز آقایان کروبی و موسوی و خانم دکتر رهنورد می‌گذرد، پیش از این مسئولان وعده عیدی در روز عید غدیر را به مردم ایران را داده بودند و انتظار می‌رفت در این روز بزرگ شادی عید با رفع حصر و بند و حبس زندانیان بی‌گناه بیش از همیشه برای مردم دلنشین شود اما نه تنها وعده‌ها عملی نشد بلکه رفتار زشت و موهن مأمورین ویژه حصر زندان اختر با دختران معصوم و رنج کشیده نخست وزیر امام راحل و بانوی هنرمند و دردآشنایش تلخ کامی را برای هم وطنانمان به ارمغان آورد.

نمی‌توان مادر بود و رنج مادر اسیر ستمی را که در مقابل دیدگانش فرزندانش را عذاب می‌دهند، درک نکرد. نمی‌توان انسان بود و نسبت به محنت هم نوع بی‌تفاوت ماند. نمی‌توان مسلمان بود و از همه مصائبی که بر فرزندان انقلاب به نام اسلام می‌رود، فریاد و فغان نکرد.

کمیسیون و شاخه زنان جبهه مشارکت ایران اسلامی ضمن تقبیح این عمل غیرانسانی و غیراخلاقی با فرزندان دو تن از خدمتگزاران ایران و ملک و مردم، هم دردی خود را با همه عزیزانی که براثر این اقدام درد بر جانشان ریخته و نمک بر زخم عدم استیفای حقوقشان پاشیده شده است، اعلام می‌دارد و با ابراز انزجار از این گونه اقدامات تحریک کننده احساسات عمومی که در جهت برهم زدن آرامش و امنیت روانی مردم انجام می‌شود، انتظار دارد وزارت اطلاعات مسببین این حادثه شنیع را شناسایی و در اسرع وقت به مجازات برساند.

والله عزیز ذوانتقام

کمیسیون و شاخه زنان جبهه مشارکت ایران اسلامی

۶/۸/۱۳۹۲


دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.