سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » کری: آمریکا مرعوب مخالفان راه حل دیپلماسی در مورد ایران نمی شود...

کری: آمریکا مرعوب مخالفان راه حل دیپلماسی در مورد ایران نمی شود

چکیده : کری که در جشنواره واشنگتن در حمایت از خلع سلاح هسته ای سخن می گفت، افزود: آمریکا فرصتی در اختیار دارد تا این مساله را محک زند که آیا ایران واقعا مایل به دنبال کردن یک برنامه صرفا مسالمت آمیز است یا نه و به استانداردهای جامعه جهانی در تلاش برای اثبات این قضیه تن خواهد داد یا نه؟...


وزیر امور خارجه آمریکا با اعلام اینکه کشورش مغلوب ارعابگری مخالفان راه حل دیپلماسی در مورد ایران نمی شود، اعلام کرد که برای واشنگتن محک نزدن تحرکات دیپلماتیک تهران در زمینه برنامه هسته ای اش، ˈاوج بی مسوولیتیˈ است.

کری: آمریکا مرعوب مخالفان راه حل دیپلماسی در مورد ایران نمی شود

به گزارش پایگاه اینترنتی روزنامه جروزالم پست، ˈجان کریˈ با اشاره به هشدارهای ˈبنیامین نتانیاهوˈ نخست وزیر رژیم صهیونیستی به جامعه جهانی در مورد این مساله که نباید به دام دوستی مصلحتی ˈحسن روحانیˈ رییس جمهوری ایران افتاد، گفت که آمریکا مغلوب ارعابگری مخالفان راه حل دیپلماسی در مورد ایران نخواهد شد.

کری که در جشنواره واشنگتن در حمایت از خلع سلاح هسته ای سخن می گفت، افزود: آمریکا فرصتی در اختیار دارد تا این مساله را محک زند که آیا ایران واقعا مایل به دنبال کردن یک برنامه صرفا مسالمت آمیز است یا نه و به استانداردهای جامعه جهانی در تلاش برای اثبات این قضیه تن خواهد داد یا نه؟

 


دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.