سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » افزایش ظرفیت پهنای باند اینترنت کشور در کمتر از 100 روز...

افزایش ظرفیت پهنای باند اینترنت کشور در کمتر از 100 روز

چکیده :عضو هیات مدیره شرکت ارتباطات زیرساخت از افزایش ظرفیت پهنای باند اینترنت بین المللی طبق دستور وزیر ارتباطات در کمتر از 100 روز آینده خبر داد....


عضو هیات مدیره شرکت ارتباطات زیرساخت از افزایش ظرفیت پهنای باند اینترنت بین المللی طبق دستور وزیر ارتباطات در کمتر از 100 روز آینده خبر داد.

سعید مهدیون در گفتگو با مهر با اشاره به برنامه های شرکت ارتباطات زیر ساخت برای افزایش ظرفیت پهنای باند شبکه داخلی و خارجی ارتباطات کشور تاکید کرد: بررسی هایی در زمینه افزایش ظرفیت صورت گرفته و بر اساس این تحقیقات امکان افزایش پهنای باند از لحاظ فنی زیر ساختی و مالی وجود دارد.

بر این اساس طبق دستور وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات که برنامه 100 روزه را برای افزایش ظرفیت پهنای باند بین الملل اعلام کرده بود، در نظر داریم این ظرفیت را افزایش دهیم.

وی گفت: بر این اساس در کمتر از 100 روز آینده ظرفیت پهنای باند با 60 درصد افزایش به حدود 100 گیگابیت ظرفیت افزایش خواهد یافت.

افزایش ظرفیت پهنای باند بین الملل یکی از موضوعاتی است که وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات به عنوان برنامه 100 روزه خود در نخستین روزهای تصدی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات وعده عملیاتی شدن آن را داده بود.


دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.