سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » عضو جبهه پایداری روحانی را تهدید کرد: خطای کوچکی نیست که از آن بگذریم...
» در برابر آب نبات مکالمه چه قهرمانی آفریدید؟

عضو جبهه پایداری روحانی را تهدید کرد: خطای کوچکی نیست که از آن بگذریم

چکیده :حمید رسایی نماینده تهران که از او به عنوان یکی از سازمان دهندگان لباس شخصی ها در حمله به بیت علما و تعرض به حرم حضرت معصومه یاد می شود، این بار به انتقاد از گفت و گوی تلفنی روسای ایران و امریکا پرداخته و مدعی شده که این خطاي كوچكي نيست كه به راحتي از آن بگذريم. ...


کلمه- گروه خبر: حمید رسایی نماینده تهران که از او به عنوان یکی از سازمان دهندگان لباس شخصی ها در حمله به بیت علما و تعرض به حرم حضرت معصومه یاد می شود، این بار به انتقاد از گفت و گوی تلفنی روسای ایران و امریکا پرداخته و مدعی شده که این خطاي كوچكي نيست كه به راحتي از آن بگذريم.

این سخنان پس از آن ایراد شد که سایت های نزدیک به مصباح یزدی روزگذشته به انتقاد از این گفت و گو پرداختند و بعد از آن جمعی از دانشجویان نزدیک به سعید جلیلی در حاشیه مراسم استقبال از روحانی به اتومبیل وی حمله کرده و کفش پرتاب کردند.

امروز هم خبرگزاری مهر در یک اقدام عجیب متن کامل سخنان حمیدرضا رسایی در مجلس را منتشر کرده است.

حمید رسایی همان کسی است که علی لاریجانی در برابر جوسازی هایش گفته بود: اگر پرونده شماها مورد رسیدگی قرار گیرد، مطلب روشن می‌شود.

این عضو جبهه پایداری مجلس و مدیرمسئول نشریه ۹ دی، مبلغ یک میلیارد و هشتصد میلیون تومان کمک بلاعوض از دولت احمدی نژاد برای نشریه اش دریافت کرده است.

حمید رسایی نماینده تهران که از او به عنوان یکی از سازمان دهندگان لباس شخصی ها در حمله به بیت علما و تعرض به حرم حضرت معصومه یاد می شود،با این ادعا که مقاومت 34 ساله ایران در این گفت و گو شکسته شده است، با تکرار سوال سایت رجانیوز می پرسد: اكنون رئيس جمهور محترم بايد به صراحت پاسخ دهد كه با شكستن برند مقاومت 34 ساله حسن روحاني در”نه به آمريكا” چه چيزي به دست آورده است. در برابر آب نبات مكالمه تلفني اوباما و خداحافظ گفتن دست و پا شكسته عروسك صهيونيست ها – هرچند به درخواست آنها- چه قهرماني اي آفريده است. آقاي روحاني بدون تعارف شما بازي برد باخت اين سفر به نفع ايران اسلامي را در لحظه آخر به بازي برد برد براي دو طرف تبديل كرديد.

وی به این هم بسنده نکرد و ادامه داد: اتفاق دقايق پاياني سفر شما خاطره معامله اعطاي درّ غلطان و گرفتن آب نبات شيرین در مذاكرات هسته اي را زنده كرد در حالي كه اميد بود با عنايت به بيانات اخير رهبري انقلاب شما فراموش نمي كرديد كه در برابر چه موجود شيطان صفتي نرمش مي كنيد.

حامی صد در صدی احمدی نژاد که هشت سال در برابر بحران سازی او سکوت کرده، حالا هنوز دو ماه از عمر دولت جدید نگذشته مدعی است: يكي از اشتباهات استرات‍يك دولت يازدهم اين است كه براي رفع مشكلات داخلي تمام تخم مرغ هاي خود را در سبد كاهش تنش با آمريكا قرار داه است و بدون توجه به ظرفيت عظيم داخلي، تلاش مي كند تا در سايه ارتباط و يخ شدن عدم رابطه با برخي دولت ها در زندگي مردم گشايشي ايجاد كند و البته اين خطاست.

وی خطاب به اوباما هم گفته است: به چند دقيقه مكالمه تلفني با يك مسئول ايراني دلخوش نكند بلكه براي اين كه بداند نظام جمهوري اسلامي چه تعاملي با او خواهد كرد، كافي است به بيانات همين چند روز و چند ماه اخير رهبري معظم انقلاب مراجعه كند و تصميم خود را براي آينده بگيرد.


دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.