سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » مجلس منظم می شود؛ خروج نمایندگان از جلسات علنی ممنوع!...

مجلس منظم می شود؛ خروج نمایندگان از جلسات علنی ممنوع!

چکیده :نماینده مردم گرگان در مجلس جزئیات جلسه غیر علنی مجلس را تشریح کرد. سیدعلی طاهری نماینده مردم گرگان در مجلس از برگزاری جلسه غیرعلنی صبح امروز مجلس خبر داد و گفت:‌ در این جلسه رئیس مجلس و اعضای هیئت رئیسه مصوباتی را در مورد نظم و انضباط حضور نمایندگان و نشست‌های علنی مجلس داشتند که...


نماینده مردم گرگان در مجلس جزئیات جلسه غیر علنی مجلس را تشریح کرد.

سیدعلی طاهری نماینده مردم گرگان در مجلس از برگزاری جلسه غیرعلنی صبح امروز مجلس خبر داد و گفت:‌ در این جلسه رئیس مجلس و اعضای هیئت رئیسه مصوباتی را در مورد نظم و انضباط حضور نمایندگان و نشست‌های علنی مجلس داشتند که به نمایندگان گفته شد.

به گزارش تسنیم وی ادامه داد: هیئت رئیسه در خصوص حضور نمایندگان و حد نصاب آنها در یک جلسه علنی توضیحاتی را به نمایندگان ارائه داد و از نمایندگان خواست که با حضور خود در نشست‌های علنی منظم‌تر بانشد.

این نماینده مجلس همچنین تصریح کرد: براساس این مصوبه هیئت رئیسه از این پس اگر تعداد نمایندگان حاضر در یک جلسه علنی به 200 نفر برسد، دیگر نمایندگان حاضر در جلسه اجازه خروج از صحن مجلس را نخواهند داشت.

طاهری اضافه کرد: طبق آئین‌نامه داخلی مجلس تعداد حاضرین در جلسات علنی برای رای‌گیری‌ها و رسمیت‌یافتن جلسات، باید دوسوم تعداد کل نمایندگان یا 194 نفر باشد اما برای منظم‌تر شدن جلسات، هیئت‌رئیسه تصمیم گرفت که از خروج نمایندگان در صورت حضور یافتن بیش از 200 نماینده در صحن، جلوگیری کند.


دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.