سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » انتقال شش نفر از زندانیان سیاسی بند 350 زندان اوین به سلول های انفرادی...
» سیامک قادری، امیرخسرو دلیرثانی، هوتن دولتی، نادر بابایی، محمد ابراهیمی و سعید متین پور

انتقال شش نفر از زندانیان سیاسی بند 350 زندان اوین به سلول های انفرادی

چکیده :سیامک قادری، امیرخسرو دلیرثانی، هوتن دولتی، نادر بابایی، محمد ابراهیمی و سعید متین پور از زندانیان سیاسی بند 350 اوین روز چهارشنبه 26 تیرماه 92 به سلول های انفرادی بند 240 منتقل شدند....


سیامک قادری، امیرخسرو دلیرثانی، هوتن دولتی، نادر بابایی، محمد ابراهیمی و سعید متین پور از زندانیان سیاسی بند 350 اوین روز چهارشنبه 26 تیرماه 92 به سلول های انفرادی بند 240 منتقل شدند.

به گزارش خبرنگار کلمه، این اقدام از سوی مسئولان زندان اوین پس از آن صورت گرفت، که یک روز قبل از آن بند 350 شاهد اعتراض گسترده به تبعید غیر منتظره علی ناظری به زندان زابل بود.

وضع نا مناسب جسمی و انتقال این زندانی سیاسی بر روی برانکارد هنگام تبعید خشم زندانیان بند 350 را در پی داشت و آنها با سردادن سرود و شعارهایی از جمله مرگ بر دیکتاتور و یاحسین میرحسین به این اقدام غیرمسوولانه و ناموجه اعتراض کردند.

انتقال این زندانیان به انفرادی که به شیوه ای فریبکارانه و پس از احضار به دادسرای اوین صورت گرفته با دستور دادستانی تهران انجام شده است.

گفتنی است که زمینه سازی انتقال این زندانیان به بند 240 انفرادی توسط مسولان زندان صورت گرفته است.

این انتقال در حالی صورت گرفته که روز گذشته نیز 44 زندانی سیاسی در واکنش به این تبعید غیرقانونی در بیانیه ای نوشته بودند: کاش مسئولینی که کشور را به فلاکت کنونی مبتلا کرده اند و نتیجه آن را در رای ملت در انتخابات اخیر و شعارهای آشکار مردم در تجمعات قبل و پس از انتخابات دریافت کردند و به جای ادامه روش های گذشته و لجاجت با مردم به خواست و رای آنها گردن می نهادند و جبران مافات می کردند و با ملت همراه می شدند و هنوز امیدواریم با تجدید نظر در گذشته به این مسیر بپیوندند که این گزینه هم منافع کشور و مردم و هم خیر و صلاح خود آنها را در بر دارد.


دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.