شما در حال بازدید از صفحه ساده شده سایت کلمه می باشید. برای دیدن نسخه اصلی اینجا را کلیک کنید.

» هادی غفاری: دولت میرحسین، دولت شرافت و صداقت بود/ تقدیر گرگانی ها از موسوی و کروبی

چهارشنبه, ۱۹ تیر, ۱۳۹۲

چکیده : هادی غفاری دولت موسوی را دولت با شرافت و صداقت نامید و در جایی دیگر میر حسین موسوی را عزیز تر از جانش خواند و بصورت ویژه از مهدی کروبی یار و همراه جنبش سبز تقدیر کرد. برروی دیوار مسجد عکس سید محمد خاتمی در کنار دکتر روحانی به چشم می خورد که در طول این مراسم با هر بار آورده شدن نام این سه عزیز جنبش سبز مسجد غرق در جشن و شادی می شد.


مكتب الحسين گرگان در جشن پیروزی رییس جمهور منتخب به مکانی برای تقدیر از مجاهدت و ایستادگی میرحسین موسوی و مهدی کروبی تبدیل شد.

به گزارش خبرنگار کلمه، در جشن پیروزی حسن روحانی در گرگان یاد کردن از جنبش سبز و نام میرحسین موسوی از سوی سخنرانان و شاعران تشویق پیاپی و مکرر شرکت کنندگان را به همراه داشت.

در ابتدای این مراسم که پیش از ماه مبارک رمضان برگزار شد، ابتدا گلدسته، شاعر معروف گلستانی در وصف حضرت مهدی (عج) شعر خوانی کرد و بعد از اتمام شعرش در شعر دوم گریزی به خاتمی و رنگ سبز زد و بعد گفت دو بیت شعر در پیام رای مردم به دکتر روحانی می خوانم که در آن شعر با دوبار اوردن نام میر حسین موسوی با واکنش مثبت و تشویق شدید حاضرین در مسجد همراه شد.

بر اساس این گزارش، هادی غفاری نیز در سخنانش با نام بردن از میر حسین موسوی باعث تشویق های مداوم حضار شد.

ابتدا هادی غفاری دولت موسوی را دولت با شرافت و صداقت نامید و در جایی دیگر میر حسین موسوی را عزیز تر از جانش خواند و بصورت ویژه از مهدی کروبی یار و همراه جنبش سبز تقدیر کرد.

برروی دیوار مسجد عکس سید محمد خاتمی در کنار دکتر روحانی به چشم می خورد که در طول این مراسم با هر بار اورده شدن نام این سه عزیز جنبش سبز مسجد غرق در جشن و شادی می شد.

پس از چهار سال فضای امنیتی برگزاری چنین مراسمی در گرگان با رضایت و خشنودی مردم همراه بود و آنان توانستند پس از سالها آزادانه نام میر حسین موسوی و دیگر بزرگان جنبش سبز را فریاد بزنند و از مقام رهبران جنبش سبز تقدیر کنند.

عضو مجمع روحانيون مبارز در این سخنان گفت: پيام ما به مردم ايران وحدت و عشق است اما برخي ها در هفته وحدت همواره بگ بگم را مطرح مي كردند.

به گزارش گلستان ما ؛ جشن پيروزي حاميان دكتر حسن روحاني با حضور حدود 1000 نفر از هواداران در مكتب الحسين گرگان برگزار شد.

در اين مراسم حجت الاسلام هادي غفاري عضو مجمع روحانيون مبارز طي سخناني با اشاره به اينكه باور ما اينست كه انقلاب ما سه ضلع خدا، نان و آزادي دارد اظهار داشت : بدون خدا انسان مي ميرد و بدون آزادي خدا مي ميرد و بدون اقتصاد سالم هم خدا و هم دين مي ميرد.

وي بيان داشت : در زمان دفاع مقدس نفت را بشكه اي 5 دلار و 7 دلار فروختيم و كل درآمد كشور 50 ميليارد دلار بود، ولي بازهم با اين قيمت كشور را اداره كرديم و مشكلي هم پيش نيامد.

اين عضو مجمع روحانيون مبارز در ادامه عنوان كرد : ما در مقابل آمريكا ، اسراييل و انگليس ايستادگي مي كنيم اما قائل به ايجاد تنش در روابط بين الملل نيستيم.