سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
 • صفحه اصلی
 • » احمدی نژاد: می خواهیم امام زمان را بازگردانیم و حال شما را خواهد گرفت/ اشک و شعار در ...

احمدی نژاد: می خواهیم امام زمان را بازگردانیم و حال شما را خواهد گرفت/ اشک و شعار در همایش ” خادم مظلوم ”

چکیده :مراسم بزرگداشت حماسه سوم تیر و تجلیل از محمود احمدی‌نژاد همزمان با نیمه شعبان در سالن سید‌الشهدا با حضور تعدادی از هوادارانش برگزار شد و احمدی نژاد باز از مدیران " پاکش " تقدیر کرد. احمدی نژاد به حامیان خود تاکید کرد که اگر می خواهند برای چیزی غصه بخورند برای امام زمان (عج) غصه بخورند که 1170 سال است خانه نشین شده است. وی ادعا کرد که می خواهیم امام زمان را بازگردانیم. در انتهای این مراسم برخی حامیان رئیس دولت با اشک دور احمدی نژاد حلقه زدند. ...


مراسم بزرگداشت حماسه سوم تیر و تجلیل از محمود احمدی‌نژاد همزمان با نیمه شعبان در سالن سید‌الشهدا با حضور تعدادی از هوادارانش برگزار شد و احمدی نژاد باز از مدیران ” پاکش ” تقدیر کرد.

احمدی نژاد به حامیان خود تاکید کرد که اگر می خواهند برای چیزی غصه بخورند برای امام زمان (عج) غصه بخورند که 1170 سال است خانه نشین شده است. وی ادعا کرد که می خواهیم امام زمان را بازگردانیم.

در انتهای این مراسم برخی حامیان رئیس دولت با اشک دور احمدی نژاد حلقه زدند.

در این مراسم بزرگداشت که علاوه بر احمدی نژاد، غلامحسین الهام سخنگوی دولت، اسفندیار رحیم مشایی ، زریبافان رییس بنیاد شهید، جوانفکر مشاور، رامین، طالب‌زاده، ادیب یزدی و همچنین قائم‌مقامی در آن حضور داشتند از سوی تعدادی شرکت‌کنندگان این مراسم شعارهایی چون «احمدی و مشایی دو یاور الهی»، «توپ، تانک اهانت دیگر اثر ندارد»، «چپ، راست، کارگزار علیه خدمتگزار و… از سوی حاضران سر داده می‌شد.

نوشته‌هایی همچون “مظلوم‌تر از بهشتی، خدوم‌تر از رجایی”، “پیش به سوی خیبر، دولت ادامه دارد”، در دست برخی از شرکت‌کنندگان در این مراسم مشاهده می‌شد.

محمود احمدی‌نژاد در ” همایش خادم مظلوم ” که از سوی حامیان گفتمان سوم تیرماه با این ادعا که دولت احمدی‌نژاد پاک‌ترین دولت تاریخ دولت ایران است، گفت: به دولتم توهین‌های بی‌سابقه‌ای شد اما ما سینه خود را برای هر سرنیزه‌ای آماده کردیم.

احمدی‌نژاد در ادامه گفت: ما اربابی داریم که خواهد آمد و حال شما را خواهد گرفت.

وی با اشاره به اینکه جمعی از پاکان و مومنان را حذف کردند و عده زیادی غصه‌دار شدند و مرتب نیز با من تماس می‌گرفتند، گفت: من در اینجا می‌گویم که اگر دلتان شکست به یاد امام زمان(عج) باشید. 1170 سال است که امام زمان در بین ماست و ما ایشان را نمی‌شناسیم.


12 پاسخ به “احمدی نژاد: می خواهیم امام زمان را بازگردانیم و حال شما را خواهد گرفت/ اشک و شعار در همایش ” خادم مظلوم ””

 1. ررر گفت:

  جالبه !!
  اون ۱۱ روز خانه نشینیش رو هم چسبوند به امام زمان

 2. فرهاد گفت:

  دخالت امریکا و اسرائیل در امور گشور همین است که رییس جمهور تعیین میکند

 3. پیام گفت:

  جز تاسف هیچ چیزی ندارم بگم

 4. SaeedRiddler گفت:

  یک لحظه فکر کردم دارم متنی از رادیو پس فردا رو میخونم :D

 5. سیدسبز گفت:

  واقعاکه
  هشت سال هرکارخاسته کرده
  هشت سال به بزرگان کشور ویاران امام اهانت کرده
  هشت سال دل امام زمان را بارفتار وسخنانش خون کرده
  هشت سال به ملت ظلم کرده
  بازهم خودش ایجادکنند ضمینه ظهورحضرت میداند
  باز خودش واطرافیانش رامظلوم میداند
  واقعا خدابرکت بده به این رو

 6. کمینه گفت:

  امام زمان خودش خودش را خانه نشین کرد وشما دونفر را که می توانستند این مملکت را ٤سال پیش ازمنجلابی که شمادرست کردید، قدری نجات بدهند وهمراه آنها تمام اساتید، مدیران وکارگران وکارمندودانشجو…مردوزن را خانه نشین کردید.
  پرواضح است که مردم گوش به احمق نکنند. اما ارباب تو امام زمانت نیست، به گمانم یکی ازروس واسرائیل وامریکا واروپا. خودفروشی شاخ ودم ندارد.

 7. shomare گفت:

  بخدا این ادم توهم زده است.دیوونه است.واای بر ما

 8. شهروند گفت:

  بايد چنان قدم در توسعه و پيشرفت و قانون و دموكراسي و رفاه گذاشت كه دارو دسته احمدي نژاد كاملا مانند گلوله برف آب شوند و از هم بپاشند. اينها خيلي خطرناك اند. همين ها نطفه طالبان ايران را ميگذارند.

 9. مرتضی گفت:

  این هم شد ادبیات یک دولتمرد!؟
  امام زمان را میخواهیم برگردانیم ! ، ما اربابی داریم که خواهد آمد و حال شما را خواهد گرفت ! واقعا باعث تاسف است که مشتی هرزه سیاسی اینطور مقدسات و اعتقادات اصیل و فاخر شیعه را بازیچه امیال و شهوات خویش می کنند و هیچ برخوردی هم با آنها نمی شود ، مگر امام زمان تنها ارباب توست که اینطور آنحضرت را اختصاص بخود می دهی و این تعبیر زشت را می کنی ، امام زمان که خاتم اولیاء و انبیاء عظام است برای حال گیری و این مزخرفات است یا برای تکمیل پروسه انبیاء و اولیاء و اقامه قسط و عدل؟
  امام زمان به هوی و هوس شما نیستند که شما اراده کنید ایشان را برگردانید یا برنگردانید ، امر ظهور آن بزرگوار تنها بدست و اراده الهی است نه هوس ها و تمایلات خیالی و سیاسی شماها
  دست بردار دیگر از این چرند
  گوئی ها ، هشت سال که این کشور را گلستان کردی و به این روز انداختی بس است ، برو دیگر در خانه ات بنشین و از اشتباهاتت بدرگاه خدا عذر خواهی کن
  اینقدر هم اموال بیت المال را صرف مدال و پاداش به مدیرانت نکن

 10. رها گفت:

  این آقا میدونه دیگه دورش تموم شده و هیچ کسی براش تره هم خورد نمیکنه و از اونجاییکه این هشت ساله حسابی کیفش کوک بود که با خزعبلاتش شده تیتر اول روزنامه های دنیا حالا هم فقط میخواد با این حرفاش همچنان در صدر تیتر اول روزنامه ها بمونه تا مبادا یه وقتی مردم تو این اوضاع افسرده شن. خوبه دیگه. خدمت از این بزرگتر که هشت سال خوراک کاریکاتوریستا و اهالی طنز و روزنامه رو فراهم کنی؟!شما سخت نگیرین! بدارین با همین تفریحات کوچیکش خوشحال باشه!

 11. هما گفت:

  اینقدر مارو نخندون اوس محمود یه کار مونده باهامون بکنی بفرما

 12. هما گفت:

  چطوری نفهمیدیم یه مجنون داره رو صندلی ریاست جمهوری میشینه بخدا این مرد دیوانه است حالا دیگه اعتقاداتمونو نشونه گرفته