سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
 • صفحه اصلی
 • » ویدئو/ تهران: روحانی یادت باشه موسوی باید باشه/ همراهی پلیس با شادی مردم...

ویدئو/ تهران: روحانی یادت باشه موسوی باید باشه/ همراهی پلیس با شادی مردم

چکیده :ویدئو/ تهران: روحانی یادت باشه موسوی باید باشه/ همراهی پلیس با شادی مردم...6 پاسخ به “ویدئو/ تهران: روحانی یادت باشه موسوی باید باشه/ همراهی پلیس با شادی مردم”

 1. کمینه گفت:

  آنچه که تصاویرمی گویند، کل ایران خواستی یکسان دارند. آزادی…والسلام

  حتی اگرنگاه بدبینانه برای کل اتفاقات روزهای اخیر داشته باشیم، وقایع به ما می گویند که حکومت ولایی وسپاهیان باید بدانند نهایتا” این مردمند که حرف آخر را می زنند، حتی اگر بنا به سیاست شماسر نخ را شل کرده باشید. هنوزهم از خطر نجسته اید. پس نباید دست ازپا خطا کرد.

 2. ایران سبز گفت:

  بنده مسقیما در جریان شمارش صندوقهای سیار بودم آقای روحانی بالای 70 درصد رای داشت اما اعلام نتایج خیلی عجیب بود …………..

 3. آرش گفت:

  در همه تظاهرات بهد از انتخابات 88 در کنارتان بودم.کاشالان ایران بودم و در جشن پیروزی هم همراهتان بودم.همیشه شاد و پیروز باشید.دوسستتان دارم

 4. مهدي ايراني گفت:

  عكس خوب اگر داريد بگذاريد براي دانلود.. عكسها بهتر پخش ميشوند و بهتر آرشيو ميشوند. عكاسان حرفه اي زيادي عكس برداري ميكردند..

 5. shahla گفت:

  آرمان گرایی و ایده آل طلبی مقوله ای جدا از واقعیات موجود است . من هم از این پیروزی خوشحالم تا جایی که پای از سر نمی شناسم . اما واقعیت این است که کشور ما دارای نظامی بر پایه ولایت فقیه است که سیاست های کلی نظام را شخصا هم طرح و هم اجرا می نماید و رصد کردن و مته بر خشخاش گذاشتن در مورد جناب روحانی فقط در مواردی پیش پا افتاده میتواند جواب دهد در بسیاری از موارد ایشان حتی فرصت جولان ندارد . حرف من این است که سعی کنیم از حد اقل روزنه موجود بهترین منفعت را به نفع ملت برده باشیم و قطعا در جامعه ی ما خودی و غیر خودی هنوز هم هست و اگر پندارت بر این است که این مرز بندی بر داشته شده است ملطفت باشید که این گونه نیست و اینک سالهاست که امثال من و شما خارج از دایره خودی ها هستیم و خواهیم بود .

 6. ر.ص گفت:

  سلام
  سایت رفع فیلتر شده
  الان ساعت 1300 از اصفهان