سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
 • صفحه اصلی
 • » علی مطهری: به حسن روحانی رای می دهم...

علی مطهری: به حسن روحانی رای می دهم

چکیده : با توجه به مشی اعتدالی ایشان، از همه نیروهای صالح از هر گروه و جناحی در اداره کشور استفاده خواهد شد و تنش های سیاسی به حداقل خود خواهد رسید. امید است مردم ما که پس از انقلاب اسلامی رشد اجتماعی و سیاسی قابل توجهی پیدا کرده اند با حضور گسترده خود درپای صندوق های رای حماسه سیاسی مورد نظر رهبر انقلاب را تحقق بخشند....


علی مطهری در بیانیه ای حسن روحانی و علی اکبر ولایتی را کاندیداهای برتر خواند و اعلام کرد که با توجه به نتیجه نظرسنجی ها به روحانی رای می دهد.

به گزارش مهر ، متن بیانیه به این شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

نظر به درخواست های مکرر مردم عزیز ایران از اینجانب مبنی بر اظهار نظر درباره کاندیدای اصلح ریاست جمهوری، به اطلاع می رساند این بنده در میان کاندیداهای موجود، آقایان حسن روحانی و علی اکبر ولایتی را برتر از سایر کاندیداهای محترم و در تراز ریاست جمهوری می دانم ولی با عنایت به لزوم تجمیع و هم افزایی آراء این دو کاندیدای معتدل جهت کسب نتیجه مطلوب و پیروزی یکی از این دو لااقل در مرحله اول و با توجه به احتمال قوی تر رای آوری جناب آقای روحانی براساس نظرسنجی های معتبر، اینجانب به آقای حسن روحانی رای می دهم.

ریاست جمهوری ایشان که یک اصولگرای اصلاح طلب معتدل است در این دوره خاص می تواند برکاتی به شرح ذیل داشته باشد:

1. بسیاری از منتقدان که پس از حوادث سال 88 به نوعی با نظام قهر کرده اند به دامان نظام باز می گردند و آشتی ملی و وحدت ملی تحقق می یابد و خاطره تلخ سال 88 از ذهنها زدوده می شود.

2. سیاست خارجی کشور تحول پیدا می کند چه در ارتباط با کشورهای غربی و چه کشورهای اسلامی و همسایه خصوصا کشورهای عربی، و این امر در بهبود وضع اقتصاد کشور موثر خواهد بود.

3. با توجه به آزاد شدن ظرفیت مدیریت اقتصادی کشور از نظر استفاده از متخصصان، امید به مهار تورم و ثبات نرخ ارز و نیل به رشد اقتصادی مطلوب برنامه پنجم توسعه افزایش می یابد.

4. با توجه به مشی اعتدالی ایشان، از همه نیروهای صالح از هر گروه و جناحی در اداره کشور استفاده خواهد شد و تنش های سیاسی به حداقل خود خواهد رسید.

امید است مردم ما که پس از انقلاب اسلامی رشد اجتماعی و سیاسی قابل توجهی پیدا کرده اند با حضور گسترده خود درپای صندوق های رای حماسه سیاسی مورد نظر رهبر انقلاب را تحقق بخشند.


3 پاسخ به “علی مطهری: به حسن روحانی رای می دهم”

 1. حميد گفت:

  من بعنوان يك فرزند شهيد، به فرزند معظم شهيد مطهري افتخار ميكنم

 2. محق گفت:

  درود بر آقای مطهری که حرفش منافقانه نیست

  بعضی از مدعیان حرفشان با عملشان یکی نیست . می گویند : راه إمام راه ما و هدف او هدف ماست

  اما نمی دانند که در نظر امام آخوند یعنی اسلام؟

  اگر جمهوری ما واقعا جمهوری اسلامی است ، انتخاب آقای روحانی که هم آخوند است و هم صالح، به راه و هدف امام نزدیکتر است . بی مهریهایی که نسبت به آقایان خاتمی و هاشمی می شود و تبعیض های انتخاباتی که در مورد آقای روحانی روا می دارند به ما می گوید که آقایان به دروغ می گویند : (( امام )) , اما در عمل راه خودشان می روند

 3. Allen گفت:

  It is a Sad… Sad… Sad country…
  It a country that Intelligent people are in Prisons or had Leave the Country, all is left is Rohani…!!!???
  It is a choice between , Not Good, Bad, Really Bad, Awful, Evil,,, and then there is “Dear Leader”…
  Sad…
  Although None of them are my Candidate of Choice, I will vote for Dr. Rohani…
  Why…??? Because Democracy is like my Body… It needs Exercises… Exercises.. and more Exercises…