سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » تذکر به شش روزنامه و فیلترینگ یک وبسایت دیگر...

تذکر به شش روزنامه و فیلترینگ یک وبسایت دیگر

چکیده :در جلسه‌ امروز هیأت نظارت بر مطبوعات، تعدادی از نشریات و روزنامه ها تذکر گرفتند و همزمان سایت دولت بهار، به دستور کمیته فیلترینگ مسدود شد....


در جلسه‌ امروز هیأت نظارت بر مطبوعات، تعدادی از نشریات و روزنامه ها تذکر گرفتند و همزمان سایت دولت بهار، به دستور کمیته فیلترینگ مسدود شد.

به گزارش ایسنا، در جلسه‌ی امروز دوشنبۀ هیأت نظارت بر مطبوعات گزارش عملکرد محتوایی برخی نشریات مطرح و پس از بررسی، مقرر شد به روزنامه‌های «شهروند»، «ایران»، «هفت صبح» و «مردم‌سالاری» به‌دلیل تخلف از ماده‌ی 6 قانون مطبوعات تذکر داد شود.

همچنین در این جلسه، با انتشار فصلنامه «مطالعات اسلامی به زبان‌های اروپایی» به صاحب امتیازی و مدیرمسوولی «غلامعلی حداد عادل» و فعالیت «شبکه خبری سینمای ایران» به صاحب امتیازی «مؤسسه جامعه اسلامی هنرمندان» و مدیرمسوولی «جمال شورجه»، موافقت کرد.

همزمان شبکه ایران وابسته به ارگان رسمی دولت روزنامه ایران، در خبری گزارش داد که سایت دولت بهار، به دستور کمیته فیلترینگ مسدود شد. کمیته فیلترینگ درباره علت مسدود شدن دولت بهار توضیحی ارائه نکرده است.

پیش از این، سایت های معیارنیوز، روشنایی، بهارنا، بهارآنلاین، برداشت نیوز، امتداد مهر، تفکر ایمانی، آرمانشهر و وبلاگ شفیعی کیا دچار فیلترینگ شده بودند.


دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.