سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic

ممد نیستی ببینی…

چکیده :ممد نیستی ببینی در آستانه سالگرد آزاد سازی خرمشهر چه اتفاقات عجیبی در شهر افتاده است. هاشمی رفسنجانی را که امام به او اعتماد کامل داشت، رد صلاحیت می کنند، دختر امام را که با همان ادبیات امام، تنها به تذکر مختصری بسنده می کند، دروغگو می خوانند و دو یار نزدیک و مورد اعتماد امام یعنی میرحسین موسوی و مهدی کروبی را مدت هاست که به جرم براندازی در حصر نگه می دارند. ...


کلمه- بهروز کربلایی*:

باسمه تعالی

ممد نیستی ببینی شهرمان دوباره تسخیر شده ولی این بار دوستان سابق مان به بهانه التزام عملی نداشتن ما به اسلام و انقلاب، شهر را تسخیر و ما را دستگیر کرده اند.

ممد نیستی ببینی در آستانه سالگرد آزاد سازی خرمشهر چه اتفاقات عجیبی در شهر افتاده است. هاشمی رفسنجانی را که امام به او اعتماد کامل داشت، رد صلاحیت می کنند، دختر امام را که با همان ادبیات امام، تنها به تذکر مختصری بسنده می کند، دروغگو می خوانند و دو یار نزدیک و مورد اعتماد امام یعنی میرحسین موسوی و مهدی کروبی را مدت هاست که به جرم براندازی در حصر نگه می دارند.

ممد نیستی ببینی تعدادی قابل توجهی از دوستانمان یا به سبب حق خواهی در حبس های طولانی مدت بسر می برند یا به جرم انتقاد از مدیران بی لیاقت کشور از محل کار اخراج و خانه نشین می شوند یا به بهانه پافشاری بر خط امام توسط بسیجیان امروزی مورد ضرب شتم قرار گرفته و بی حرمت می گردند.

ممد نیستی ببینی عده ای از دوستانمان ترجیح داده اند که در کنجی مشغول سپری کردن روزهای پایانی عمرشان باشند، عده ای به سبب اعتراضشان به وضع موجود بازنشسته اجباری گردیده اند، عده ای به سبب همراه داشتن یادگاری از جبهه، در بستر افتاده و مرگ را انتظار می کشند و کسی خبری از آنها نمی گیرد و عده ای نیز به سبب محدودیت های فراوان، مجبور به مهاجرت شده اند.

ممد نیستی ببینی مسئولیت دست کسانی افتاده که نه به مصالح مردم می اندیشند و نه به مصالح ایران توجه ای دارند. آنان تهدیدهای بیرونی را به درستی درک نکرده و ایران را زیر باروت نگه داشته اند.

ممد نیستی ببینی بسیاری از یارانمان از رفتار بسیجیان امروزی با مردم، بشدت خجل بوده و هیچ جا خود را بسیجی سابق معرفی نمی کنند. عملکرد نادرست دست اندرکاران فعلی که داعیه ولایت مداری دارند، ارزش های دینی، انقلابی و همچنین ارزش های بر گرفته از دوران دفاع مقدس را زیر سئوال برده است.

ممد نیستی ببینی مدتهاست که ازعمل به ارزش های انقلابی خبری نیست. مدتهاست که از شعارهای اسلامی بعنوان حربه ای برای در قدرت ماندن استفاده می شود. تهمت، افترا، دروغ، چاپلوسی، دزدی از بیت المال شهر را آلوده کرده و مجالی برای نفس کشیدن نمانده است.

ممد نیستی ببینی فضای این روزهای شهر غم آلوده است، دلگیر است، انگار که بعد از عملیات در سوگ دوستان نشسته و این نوا را سر می دهیم «ما با که نشینیم که یاران همه رفتند»

ممد جان بهترین یارانمان همراه تواند، عده ای از یارانمان در حبسند، عده ای گوشه عزلت گزیده اند و عده ای یاران دیروزمان سرگرم تجارت و صدارت وحکومتند. ممد جان نیرو نداریم که شهر را آزاد کنیم پس دعا کن که این بار نیز، خدا شهر را آزاد کند.

 

*رزمنده و برادر شهید


3 پاسخ به “ممد نیستی ببینی…”

 1. بی نام گفت:

  ممد جان نیرو نداریم که شهر را آزاد کنیم پس دعا کن که این بار نیز، خدا شهر را آزاد کند. :(

 2. منتظری گفت:

  ممد نبودی ببینی که در سال 1364 شورای نگهبان امام خمینی صلاحیت دولت امام زمان یعنی مهندس مهدی بازرگان را رد کرد و حالا همانها که سرمست بودن از موفقیتهای استبدادی یکدگر را تکه تکه میکنند.

 3. ایران آزاد...... گفت:

  محمد هستی و خواهی دید که چگونه بساط این اراذل رو آتس خواهیم زد… چرا نشستین و این بی وطن هارو گنده می کنید… چرا بجای اینکه این بی همه چیز هارو یاد دلاوری های فرزندان این مملکت بندازین تماما آیه یاس می خونید…..مردم ما همون مردم دوران جنگ هستند در
  طول تاریخ بارها با اشغالگران جنگیده اند این بار هم می جنگند
  چهار سال پیش یادتون رفته مردان و زنان دلاور ما تو خیابان ها با دست خالی جلوی اسلحه ایستادن.اگه شماها می ترسید و نا امید هستید خود دانید.ما ایرانمون رو دوباره پس میگیریم….
  ……………مارا زسر بریده می ترسانی؟